Son konular

İphone Messenger Mesajları Nasıl Silinir?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
iPhone Messenger mesajları nasıl silinir? iPhone kullanıcıları, Messenger uygulamasında gönderilen mesajları nasıl sileceklerini merak ediyor olabilirler. İşte adım adım iPhone Messenger mesajları nasıl silinir? sorusunun yanıtı. İlk olarak, Messenger uygulamasını açın ve silmek istediğiniz mesajı seçin. Ardından, mesajın üstünde bulunan “Seçenekler” simgesine dokunun ve “Sil” seçeneğini seçin. Mesajı silmek için “Sil” düğmesine bir kez daha dokunun ve işlem tamamlandı. Bu yöntemle, istenmeyen mesajları iPhone Messenger’dan nasıl silinir? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.
İçindekiler

İphone Messenger Mesajları Nasıl Silinir?​

İphone Messenger uygulamasında mesajları nasıl silersiniz? İşte adım adım rehber:
Adım 1: İphone’unuzda Messenger uygulamasını açın ve giriş yapın.
Adım 2: Mesajları silmek istediğiniz kişiyi veya sohbeti seçin.
Adım 3: Seçtiğiniz sohbetin üst kısmında yer alan “Ayarlar” simgesine dokunun.
Adım 4: Açılan menüden “Mesajları Sil” seçeneğini seçin.
Adım 5: Karşınıza çıkan onay mesajını onaylayın ve mesajlarınız silinsin.
Artık İphone Messenger uygulamasındaki mesajlarınız başarıyla silindi!

İphone Messenger’da Birden Fazla Mesaj Nasıl Silinir?​

İphone Messenger uygulamasında birden fazla mesajı aynı anda silmek için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 2: Mesajları silmek istediğiniz kişiyi veya sohbeti seçin.
Adım 3: Seçtiğiniz sohbetin üst kısmındaki “Düzenle” seçeneğine dokunun.
Adım 4: Sol üst köşede beliren daire simgesine dokunarak silmek istediğiniz mesajları seçin.
Adım 5: Sağ alt köşedeki “Sil” simgesine dokunarak seçtiğiniz mesajları silin.
İphone Messenger uygulamasında birden fazla mesajı aynı anda silmek bu kadar kolay!

İphone Messenger’da Silinen Mesajlar Geri Getirilebilir mi?​

İphone Messenger uygulamasında silinen mesajları geri getirmek mümkün değildir. Silinen mesajlar kalıcı olarak silinir ve geri alınamaz.
Bu nedenle, silmeden önce mesajlarınızın yedeklerini almanız veya önemli mesajları başka bir yerde saklamanız önemlidir.

İphone Messenger’da Bir Kişiyi Nasıl Engellerim?​

İphone Messenger uygulamasında bir kişiyi engellemek için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 2: Engellemek istediğiniz kişinin sohbetini açın.
Adım 3: Sohbetin üst kısmındaki “Ayarlar” simgesine dokunun.
Adım 4: Açılan menüden “Kişiyi Engelle” seçeneğini seçin.
Adım 5: Onay mesajını onaylayın ve seçtiğiniz kişi artık engellenmiş olacak.
Artık engellediğiniz kişi size mesaj gönderemez ve sizinle iletişim kuramaz.

İphone Messenger’da Engellenen Bir Kişi Mesaj Gönderebilir mi?​

İphone Messenger uygulamasında engellediğiniz bir kişi size mesaj gönderemez. Engellenen kişi ile iletişim kurmanız engellenir.
Ancak, engellediğiniz kişiye mesaj göndermek veya engellemeyi kaldırmak sizin kontrolünüzdedir.

İphone Messenger’da Görüldü İşareti Nasıl Kapatılır?​

İphone Messenger uygulamasında görüldü işaretini kapatmak için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 2: Ayarlar bölümüne girin.
Adım 3: “Gizlilik” seçeneğine dokunun.
Adım 4: “Görüldü İşareti” seçeneğini bulun ve kapatın.
Görüldü işareti artık Messenger uygulamasında kapalı olacak ve karşı tarafa görüldü bilgisi gitmeyecektir.

İphone Messenger’da Grup Sohbeti Nasıl Oluşturulur?​

İphone Messenger uygulamasında grup sohbeti oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 2: Ana ekranın alt kısmındaki “Sohbetler” sekmesine dokunun.
Adım 3: Sağ üst köşedeki “+” simgesine dokunun.
Adım 4: “Yeni Grup” seçeneğini seçin.
Adım 5: Gruba katılmak istediğiniz kişileri seçin ve grup adını belirleyin.
Grup sohbeti oluşturma işlemi bu kadar basit!

İphone Messenger’da Grup Sohbetinden Nasıl Çıkılır?​

İphone Messenger uygulamasında bir grup sohbetinden çıkmak için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 2: Grup sohbetini açın.
Adım 3: Sohbetin üst kısmındaki “Ayarlar” simgesine dokunun.
Adım 4: Açılan menüden “Grup Sohbetinden Ayrıl” seçeneğini seçin.
Artık o gruptaki sohbetlerden bildirim almayacaksınız ve gruba erişiminiz olmayacak.

İphone Messenger’da Sesli Arama Nasıl Yapılır?​

İphone Messenger uygulamasında sesli arama yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 2: Sohbet etmek istediğiniz kişiyi seçin veya bir grup sohbeti açın.
Adım 3: Sohbet ekranının alt kısmındaki telefon simgesine dokunun.
Adım 4: Karşı tarafın çağrıyı kabul etmesini bekleyin ve sesli arama başlasın.
İphone Messenger uygulamasıyla kolayca sesli arama yapabilirsiniz!

İphone Messenger’da Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?​

İphone Messenger uygulamasında görüntülü arama yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 2: Sohbet etmek istediğiniz kişiyi seçin veya bir grup sohbeti açın.
Adım 3: Sohbet ekranının alt kısmındaki kamera simgesine dokunun.
Adım 4: Karşı tarafın çağrıyı kabul etmesini bekleyin ve görüntülü arama başlasın.
Görüntülü arama yapmak İphone Messenger uygulamasıyla çok kolay!

İphone Messenger’da Mesajlar Neden Gönderilemiyor?​

İphone Messenger uygulamasında mesajlarınız gönderilemiyorsa aşağıdaki olası sebepleri kontrol edin:
1. İnternet Bağlantısı: İnternet bağlantınızı kontrol edin ve düzgün çalıştığından emin olun.
2. Uygulama Güncellemesi: Messenger uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol edin ve güncelleme yapın.
3. Karşı Tarafın Engeli: Mesaj göndermeye çalıştığınız kişinin sizi engellemiş olabileceğini kontrol edin.
4. Uygulama Sorunu: Uygulamada geçici bir sorun olabilir, uygulamayı kapatıp tekrar açmayı deneyin.
Sorun devam ediyorsa İphone’unuzu yeniden başlatmayı veya uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

İphone Messenger’da Gönderilen Mesaj Nasıl Geri Çekilir?​

İphone Messenger uygulamasında gönderdiğiniz bir mesajı geri çekmek için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 1: Gönderdiğiniz mesajı seçin ve basılı tutun.
Adım 2: Açılan menüden “Geri Çek” seçeneğini seçin.
Mesajınız karşı tarafa ulaşmadan geri çekilir ve mesajın üzerine “Bu mesaj geri çekildi” yazısı gelir.

İphone Messenger’da Gelen Mesaj Bildirimleri Nasıl Kapatılır?​

İphone Messenger uygulamasında gelen mesaj bildirimlerini kapatmak için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 1: İphone’unuzun Ayarlar menüsüne gidin.
Adım 2: Bildirimler bölümüne dokunun.
Adım 3: Messenger uygulamasını seçin.
Adım 4: “Bildirimleri Göster” seçeneğini kapatın.
Gelen mesaj bildirimleri artık İphone’unuzda görüntülenmeyecek.

İphone Messenger’da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir?​

İphone Messenger uygulamasında sesli mesaj göndermek için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 2: Sohbet etmek istediğiniz kişiyi veya grup sohbetini seçin.
Adım 3: Sohbet ekranının altındaki mikrofon simgesine basılı tutun ve konuşun.
Adım 4: Mesajınızı kaydetmek için mikrofon simgesinden parmağınızı kaldırın.
Sesli mesajınız karşı tarafa otomatik olarak gönderilecek.

İphone Messenger’da Mesajları Otomatik Silme Nasıl Ayarlanır?​

İphone Messenger uygulamasında mesajları otomatik silmek için aşağıdaki adımları takip edin:
Adım 2: Ayarlar bölümüne gidin.
Adım 3: “Gizlilik” seçeneğini seçin.
Adım 4: “Mesajlar” bölümüne girin.
Adım 5: “Sohbetler” altında yer alan “Mesajları Otomatik Sil” seçeneğine dokunun.
Açılan menüden silme süresini seçin ve otomatik silme ayarınızı yapmış olun.

İphone Messenger’da Mesajlar Neden Gönderilemiyor?​

İphone Messenger uygulamasında mesajlarınız gönderilemiyorsa aşağıdaki olası sebepleri kontrol edin:
1. İnternet Bağlantısı: İnternet bağlantınızı kontrol edin ve düzgün çalıştığından emin olun.
2. Uygulama Güncellemesi: Messenger uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol edin ve güncelleme yapın.
3. Karşı Tarafın Engeli: Mesaj göndermeye çalıştığınız kişinin sizi engellemiş olabileceğini kontrol edin.
4. Uygulama Sorunu: Uygulamada geçici bir sorun olabilir, uygulamayı kapatıp tekrar açmayı deneyin.
Sorun devam ediyorsa İphone’unuzu yeniden başlatmayı veya uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

İphone Messenger’da Mesajlar Nasıl Yedeklenir?​

İphone Messenger uygulamasındaki mesajlarınızı yedeklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
Adım 1: İphone’unuzda Ayarlar menüsüne gidin.
Adım 2: “İcloud” seçeneğini seçin.
Adım 3: “İcloud Yedekleme” bölümüne girin.
Adım 4: “Messenger” uygulamasını seçin.
Mesajlarınız İphone’unuzun yedeklemeleriyle birlikte yedeklenmiş olacak

İphone Messenger Mesajları Nasıl Silinir?​

Belirli bir mesajı silmek için, mesaja dokunun ve “Sil” seçeneğine tıklayın.
Tüm mesajları silmek için, sohbetin üst kısmındaki “Düzenle” düğmesine dokunun ve “Tümünü Sil” seçeneğine tıklayın.
Belirli bir sohbeti silmek için, sohbetin üst kısmındaki “Düzenle” düğmesine dokunun ve sağ üst köşedeki “Kırmızı çarpı” simgesine tıklayın.
Mesajları otomatik olarak silmek için, Ayarlar > Mesajlar > Otomatik Sil seçeneğine gidin ve bir zaman aralığı seçin.
Mesajlarda yer alan resim ve videoları silmek için, mesaja dokunun ve “Resimleri ve Videoları Sil” seçeneğine tıklayın.

Belirli bir mesajı silmek için, mesaja dokunun ve “Sil” seçeneğine tıklayın.
Tüm mesajları silmek için, sohbetin üst kısmındaki “Düzenle” düğmesine dokunun ve “Tümünü Sil” seçeneğine tıklayın.
Belirli bir sohbeti silmek için, sohbetin üst kısmındaki “Düzenle” düğmesine dokunun ve sağ üst köşedeki “Kırmızı çarpı” simgesine tıklayın.
Mesajları otomatik olarak silmek için, Ayarlar > Mesajlar > Otomatik Sil seçeneğine gidin ve bir zaman aralığı seçin.