İzmirde Salı Gunu Kurulan Pazarlar

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
42
Coin
256,938
İzmirde Salı Gunu Kurulan Pazarları

İzmirde Salı Gunu Kurulan Pazar

İzmirde Salı Gunu Kurulan Pazarların isimler, aşağıdaki gibidir

Gaziemir
Guzelbahce
Karşıyaka
Konak
Narlıdere
Karabağlar
Bayraklı
Buca
Ciğli

Similar threads

• Soru
İzmir Halk Eğitim Merkezleri liste İzmirdeki Halk Eğitim Merkezleri telefonları izmir halk eğitim merkezleri ve telefon numaraları aşağıdaki gibidir İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi Konak 0 232 262 22 06 250 98 44 İZMİR Seferihisar Halk Eğitim Merkezi Seferihisar 0 232 743 57 42 İZMİR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Salı Gunu Nerede Pazar Kuruluyor Salı Gunu İstanbul'da Nerede Pazar Var Salı Gunu İstanbul'da kurulan semp pazarlarının tumunun listesi aşağıdaki gibidir Avcılar Avcılar Bağcılar Ateştuğla Bağcılar Bağcılar Merkez Bağcılar Yuzyıl Bahcelievler YBosna Cobanceşme Bahcelievler YBosna...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Salı Gunu İstanbul Semt Pazarları Nerde Salı Gunu İstanbulda Kurulan Semt Pazarları AVCILAR AVCILAR BAĞCILAR ATEŞTUĞLA BAĞCILAR BAĞCILAR MERKEZ BAĞCILAR YUZYIL BAHCELİEVLER YBOSNA COBANCEŞME BAHCELİEVLER YBOSNA HURRİYET BAKIRKOY DİKİLİTAŞ BAKIRKOY OSMANİYE BEŞİKTAŞ ARNAVUTKOY BEŞİKTAŞ YENİ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Varan Turizm İzmirde Nereden Kalkıyor? Varan Turizm İzmir seyahatlerine başlamak için kalkış noktaları hakkında bilgi alabilirsiniz. İzmir’de otogar ve havaalanı gibi ana merkezlerden kalkan Varan Turizm otobüsleri, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
İzmirin İlçeleri Nelerdir? İzmirin İlçeleri * Aliağa İlçesi * Balçova İlçesi * Bayındır İlçesi * Bayraklı İlçesi * Bergama İlçesi * Beydağ İlçesi * Bornova İlçesi * Buca İlçesi * Çeşme İlçesi * Çiğli İlçesi * Dikili İlçesi * Foça İlçesi * Gaziemir İlçesi * Güzelbahçe İlçesi * Karabağlar İlçesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
30
Üst Alt