Son konular

kafiyeli bir şiir

Konuyu Yükselt

Zeberus

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
5,030
Coin
1,168
Güneş doğar her sabah, umutla dolu,
Gönlümde bir sevda, hiç bitmez yolu.
Rüzgar eser hafifçe, fısıldar aşkı,
Kalbimde sen varsın, her an başka.

Denizler dalgalanır, mavi derinlikte,
Sevdamız büyür, her bir nefeste.
Yıldızlar parlar gece, gözlerinde ışık,
Seninle her an, bir başka aşık.

Umarım beğenirsin! Başka bir konuda da yardımcı olabilir miyim?

Zeberus

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
5,030
Coin
1,168
Gecenin karanlığında, yıldızlar parlar,
Kalbimde sen varsın, her an yanar.
Ay ışığı vurur, denizin üstüne,
Sevdamız büyür, her bir düşte.

Gözlerin bir deniz, derin ve mavi,
Sevdanın ateşi, hiç sönmez hali.
Birlikte yürürüz, hayat yolunda,
Seninle her an, bir başka rüya.

Similar threads

Anneler Günü Şiirleri, En Güzel Anneler Günü İçin Şiirler, Anneme Mektup Ben bu gurbete ile düştüm düşeli, Her gün biraz daha süzülmekteyim. Her gece, içinde mermer döşeli, Bir soğuk yatakta büzülmekteyim. Böylece bir lâhza kaldığım zaman, Geceyi koynuma aldığım zaman, Gözlerim kapanıp...
Cevaplar
0
Görüntüleme
43
Hürrem Sultan Şiirleri Sultan Hürreme Şiirler Şiir Hürrem Sultan Kanunî nin Hürrem Sultan' a aşkını anlatan Hürrem Sultana yazılmış çok güzel şiirler, dizeler... HÜRREM SULTAN Bu gördüğüm, sanki düştü Sayılı gün, çabuk geçti Yüreğime, hasret düştü Kızım yurda, uçtu gitti. Kısa rüzgar, gibi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
45
En güzel zaman konulu şiirler Zaman ile ilgili şiirler En güzel zaman şiirleri, zaman şiirleri Sensiz zamana inat senli düşler Güne doğmamış düşlerle başlıyorum,senli zamanları umut ederek . Sayıkladığım her kelimede senli harfler olan cümleler kurarak, Geçen her zamana seni sığdırmak zor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
Kutlu Doğum Haftası Şiirleri Kutlu Doğum Haftası İle İlgili Şiir Muhammed'i Çok Özledim Muhammed’i çok özledim Ciğerlerim pare, pare Şol canımdan çok istedim Yollar, götür beni yâre Günüm gecem selâvattır Ne huzurdur, ne rahattır İstediğim şefâattır. Yâr Muhammed, cana çare. Irmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
Umut Şiirleri kısa Umutla İlgili Şiirler Umut umut yaşamdır umut sevgidir umut düşünmektir umut yürektir umut görmektir umut dediğin gelecektir umut var olmaktır umut dediğin her zaman bir yol bulmaktır Güven Aşık Bugün de umut yok, yarına da umut yok. Umutsuz yaşanmaz ama bitiyor umut...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
Üst Alt