Son konular

Kahve İçmeyi Sever misiniz?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Sabahları zihni açmak için, dost sohbetlerine renk katması için, yorgunluk atmak için ve daha bir çok sebep için kahve içmeyi seviyor musunuz? Birbirinden farklı aroma ve kokularıyla cezbeden kahvelerin kalori değerleri formunuzu doğrudan etkiliyor.
Kahve İçmeyi Sever misiniz?

En sık tüketilen kahve türleri ve kalori değerleri (1 fincan)
Filtre Kahve 4 kalori
Espresso 5 kalori
Capuccino 40 kalori
Latte 60 kalori
Cafe Mocha 150 kalori

Günde bir fincan içilen kahve boşaltım sisteminizi düzenlerken, zindelik verir. Formunuzu korumak için tercih ettiğiniz kahvenin düşük kalorili olmasına özen gösterin.
Arada bir bol aromalı, sütlü ve yüksek kalorili kahve içmek de eğlenceli olabilir değil mi?

Similar threads

• Soru
Kahve geçmişten bu yana Türkiye’de günlük hayatın ve kültürün vazgeçilmezlerinden. Yemeklerden sonra, sabah işe giderken hemen her saatte tüketiliyor. Geçmişte kahve ile bağımızı Türk kahvesi ile sınırlı tutarken özellikle son yıllarda yeni kahve türlerine de ilgi gösteriyoruz. Kimisi ‘Esas...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Normal Kahve Nasıl Yapılır? Normal kahve nasıl yapılır? Normal kahvenin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için adım adım bir tarif sunuyoruz. İlk olarak, taze kahve çekirdeklerini öğütün. Ardından, filtre kahve makinesine su ekleyin ve normal kahve ölçeğine göre kahve ekleyin. Kahvenin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Latte Nin İçinde Ne Var? sorusu, birçok kahve severin merak ettiği bir konudur. Latte, espresso ve sıcak sütün mükemmel bir kombinasyonudur. İçerisinde espresso, süt, şeker, su ve latte artırmak için kullanılan aromalar bulunur. Espresso, kahvenin yoğun ve aromatik tadını verirken, sıcak süt ona...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Buzlu cafe latte nasıl yapılır? İlk adım olarak süt miktarını belirleyin. Ardından espresso makinesini kullanarak espresso hazırlayın. İkinci adımda, sütü ısıtın ve köpürtün. Üçüncü adımda, hazırladığınız espresso ile köpürtülmüş sütü karıştırın. Son olarak, bardağınıza buz ekleyin ve karışımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Çeşitleri Nelerdir Kahve Çeşitleri? Türk kahvesi, filtre kahve, espresso, cappuccino gibi kahve çeşitleri arasından seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz? İlk olarak, kahve çekirdeklerinin tazeliği önemlidir. Ayrıca, kahve aroması da tercihlerinizi etkileyebilir. Kahve çeşitleri arasında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt