Son konular

Karayokuş İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Karayokuş İlköğretim Okulu Hakkında - Karayokuş İlköğretim Okulu Tanıtım - Karayokuş İlköğretim Okulu Resimleri - Karayokuş İlköğretim Okulu İletişim

Karayokuş İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul ilk defa köyün eski yerleşim yeri olan ÇAMLIDERE mevkiinde 1950 yılında

Eğitim öğretime açılmıştır. Yerleşim yerinin dere yatağında olması nedeniyle 1977 -1978

Yılları arasında sel felaketi yaşanmış olup 1984 yılında şimdiki yerleşim yerine yapılan afet evlerine yerleşmişlerdir.

Okulumuz ilk önce bir derslik ve iki kabinli bir tuvaletten ibaret olarak yapılmıştır. Daha sonraları ihtiyaç oldukça ilave sınıflar yapılmıştır. Bu ilaveler 1994-2001-yıllarında gerçekleşmiştir.Okulumuz 2. kademenin açılmasıyla 2003 yılında dört derslikli bir ilavesiyle Okulumuz dört binada hizmet vermektedir.

Karayokuş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Bolvadin
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Karayokuş İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Karayokuş Köyü Bolvadin - AfyonkarahisarKarayokuş Köyü Bolvadin Bolvadin Karayokuş Köyü - Karayokuş Köyü Hakkında - Karayokuş Köyü Tanıtımı - Karayokuş Köyü Resimleri İlçe: BOLVADİN İl: AFYONKARAHİSAR Köy Muhtarı: Ceylan ÖZTÜRK Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında - Kurucaova İlköğretim Okulu Tanıtım - Kurucaova İlköğretim Okulu Resimleri - Kurucaova İlköğretim Okulu İletişim Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okul 1942 yılında eğitim öğretime açılmıştır. Eğitim öğretime şimdi muhtarlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Alkasan İlköğretim Okulu Hakkında - Alkasan İlköğretim Okulu Tanıtım - Alkasan İlköğretim Okulu Resimleri - Alkasan İlköğretim Okulu İletişim Alkasan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz 1988 yılında Tarım Bakanlığı tarafından Afyon Alkaloidleri Fabrikası Sosyal...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz 1956 yılında 8 derslikli olarak Eğitim-Öğretime başlamıştır.İlk olarak AKDEVRİM...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okul binamız hayırsever Bolvadinlilerin ve belediyenin işbirliği ile lise binasına ek olarak yaptırılmıştır. temeli 1958 yılında zamanın başbakanı Adnan MENDERES tarafından törenle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt