Son konular

Kavakpınar Köyü - Vezirköprü - Samsun

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Kavakpınar Köyü Hakkında - Kavakpınar Köyü Resimleri - Samsunun Köyleri

Köy Muhtarı: RAMAZAN YİĞİT

Telefon:03626884211

Demografik Bilgiler:

Nüfusu:

2000-81

1997-72

İle Uzaklığı:121 km

İlçeye Uzaklığı:6 km

Rakım: 650 m

Sağlık Evi: Yok

Sağlık Ocağı: Yok

İlköğretim Okulu: Var Faal Değil

PTT Şubesi:Yok

PTT Acentası:Var

Su Şebekesi:Var

Kanalizasyon:Yok

Kavaklıpınar Köyüne Ait Bir Resim

Kaynak: YerelNET, Vikipedi

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Kayagüney Köyü Hakkında - Kayagüney Köyü Resimleri - Samsunun köyleri İlçe: ATAKUM - İl: SAMSUN Köy Muhtarı: İSMET AKYÜZ Telefon: (362) 478 01 46 Cep Telefonu533) 347 26 15 Nüfusu:2000639 İle Uzaklığı:0 km İlçeye Uzaklığı:26 km Rakım:570 m Sağlık Evi:Yok Sağlık Ocağı:Yok İlköğretim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Eldenek Köyü Elbistan Kahramanmaraş Hakkında - Eldenek Köyü Elbistan Kahramanmaraş Hakkında - Eldenek Köyü Elbistan Kahramanmaraş Bilgileri - Eldenek Köyü Elbistan Kahramanmaraş Resimleri İlçe: ELBİSTAN - İl: KAHRAMANMARAŞ Tarih Eldelek köyü 1923'ten önce Eldelök olarak anılmaktadır.elde ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Vezirköprü Çamlıca Köyü Bilgileri - Çamlıca Köyü Hakkında - Derekürt Köyü - Çamlıca Köyü Tanıtımı - Çamlıca Köyü Resimleri Çamlıca, Samsun ilinin Vezirköprü ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: VEZİRKÖPRÜ İl: SAMSUN Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.eski adı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Kamalı Köyü -Kamalı Köyü Hakkında -Kamalı Köyü Tanıtımı - Kamalı Köyü Resimleri Demografik Bilgiler: Nüfusu:2000 1106 İle Uzaklığı:20 km İlçeye Uzaklığı:20 km Sağlık Evi:Yok Sağlık Ocağı:Var / Faal Değil İlköğretim Okulu:Var / Faal Değil PTT Şubesi:Yok PTT Acentası:Var Su Şebekesi:Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
31
  • Soru
Kırma Köyü Hakkında - Kırma Köyü Resimleri - Samsunun Köyleri Kırma, Samsun ilinin Vezirköprü ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi Kırma Köyü ismini Konya’dan gelip buraya yerleşen Etli oğlu dede ve yedi çocuğuyla birlikte kendilerine tarım alanı açmak için ağaç kıyımından dolayı yetkililer...
Cevaplar
0
Görüntüleme
43
Üst Alt