Son konular

Kaykıllı İlköğretim Okulu Bilgileri Karahallı Uşak

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Kaykıllı İlköğretim Okulu Hakkında - Kaykıllı İlköğretim Okulu Tanıtım - Kaykıllı İlköğretim Okulu Resimleri - Kaykıllı İlköğretim Okulu İletişim

Kaykıllı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kaykıllı İlköğretim Okulu Uşak Karahallı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kaykıllı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kaykıllı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kaykıllı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kaykıllı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaykıllı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Karahallı
Okulun Telefonu: 276 5476253
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Kaykilli Köyü
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kaykıllı İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Kaykıllı Köyü Karahallı - Kaykıllı Köyü Bilgileri - Kaykıllı Köyü Karahallı Hakkinda - Kaykıllı Köyü Resimleri Kaykıllı, Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK Köy Muhtarı: NAİL TÜRKMEN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok Demografik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Delihıdırlı İlköğretim Okulu Hakkında - Delihıdırlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Delihıdırlı İlköğretim Okulu Resimleri - Delihıdırlı İlköğretim Okulu İletişim Delihıdırlı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Delihıdırlı İlköğretim Okulu Uşak Karahallı İlçe Milli Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Külköy İlköğretim Okulu Hakkında - Külköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Külköy İlköğretim Okulu Resimleri - Külköy İlköğretim Okulu İletişim Külköy İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Külköy İlköğretim Okulu Uşak Karahallı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Hasan Gürel İlköğretim Okulu Hakkında - Hasan Gürel İlköğretim Okulu Tanıtım - Hasan Gürel İlköğretim Okulu Resimleri - Hasan Gürel İlköğretim Okulu İletişim Hasan Gürel İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Hasan Gürel İlköğretim Okulu Uşak Karahallı İlçe Milli Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Karahallı Uşak Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Karahallı Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1944 yılının yaz mevsiminde bu gün Gölbaşı Camisinin doğusundaki alanda bulunan “Mektep” adı verilen binanın yetersiz kalması sebebiyle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt