Son konular

Kaykıllı Köyü Karahallı Uşak

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Kaykıllı Köyü Karahallı - Kaykıllı Köyü Bilgileri - Kaykıllı Köyü Karahallı Hakkinda - Kaykıllı Köyü Resimleri

Kaykıllı, Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür.

İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK

Köy Muhtarı: NAİL TÜRKMEN

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon: Bilgi yok

Demografik Bilgiler:

İle Uzaklığı: 70 km

İlçeye Uzaklığı: 5 km

Rakım: 1000 m

Coğrafya
Uşak iline 70 km, Karahallı ilçesine 5 km uzaklıktadır. Denizli il sınırına yakındır. Denizli' nin Bekilli ilçesine 10 km uzaklıktadır. Denizli iline 100 km mesafededir.

Nüfus
Yıllara göre köy nüfus verileri
2007
2000 1100
1997 699

Muhtarlık
Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Seçildikleri yıllara göre köy muhtarları:

2009 - Nail Türkmen
2004 - Mustafa Uygun

Altyapı bilgileri
Köyde ilköğretim okulu vardır ancak sağlık ocağı ve Ptt yoktur. İçme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur.

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi
Kaynak : Yerel Net

Köyünüze ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Kaykıllı İlköğretim Okulu Hakkında - Kaykıllı İlköğretim Okulu Tanıtım - Kaykıllı İlköğretim Okulu Resimleri - Kaykıllı İlköğretim Okulu İletişim Kaykıllı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Kaykıllı İlköğretim Okulu Uşak Karahallı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Kırkyaren Köyü Karahallı - Kırkyaren Köyü Bilgileri - Kırkyaren Köyü Karahallı Hakkinda - Kırkyaren Köyü Resimleri Kırkyaren Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK Köy Muhtarı: MEHMET ALİ ÖNDER Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: 0 (276) 531 40 57...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Külköy Köyü Karahallı - Külköy Köyü Bilgileri - Külköy Köyü Karahallı Hakkinda - Külköy Köyü Resimleri Külköy, Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK Köy Muhtarı: HALİL BAHAR Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok Demografik Bilgiler: İle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Çokaklı Köyü Karahallı - Çokaklı Köyü Bilgileri - Çokaklı Köyü Hakkinda - Çokaklı Köyü Resimleri Çokaklı, Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK Köy Muhtarı: Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok Demografik Bilgiler: İle Uzaklığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Karayakuplu Köyü Karahallı - Karayakuplu Köyü Bilgileri - Karayakuplu Köyü Resimleri - Karayakuplu Köyü Karahallı Hakkinda Karayakuplu, Uşak ilinin Karahallı ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: KARAHALLI - İl: UŞAK Köy Muhtarı: Erdal Türkay Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Üst Alt