Son konular

Klavyede Harflerin Yeri Değişti

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Klavyedeki Tuşların Yeri Değişti

Klavye Harfleri Değişti

Klavyenizde türkçe karakterler çıkmıyorsa; Başlat > Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri'ne gelin. Burda TR'yi seçin ve diğer dilleri kaldırın. Sorununuzun ortadan kalktığını göreceksiniz.

Similar threads

• Soru
Klavyedeki Tuşların Yeri Değişti Klavye Harfleri Değişti Klavyenizde türkçe karakterler çıkmıyorsa; Başlat > Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri'ne gelin. Burda TR'yi seçin ve diğer dilleri kaldırın. Sorununuzun ortadan kalktığını göreceksiniz.
Cevaplar
0
Görüntüleme
50
  • Soru
Bu adımlar sıklaştıkça ve teknoloji geliştikçe Atamızın başlattığı bu akımı sürdürmeye kararlı olan hocamız İhsan YENER konu hakkında devlet nazarında girişimlerde bulunmuş, 1946 yılında resmi makamlara “Türk diline uygun ve standart olarak kabul edilecek bir klavye geliştirilmesi” için yazılar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
  • Soru
Bu adımlar sıklaştıkça ve teknoloji geliştikçe Atamızın başlattığı bu akımı sürdürmeye kararlı olan hocamız İhsan YENER konu hakkında devlet nazarında girişimlerde bulunmuş, 1946 yılında resmi makamlara “Türk diline uygun ve standart olarak kabul edilecek bir klavye geliştirilmesi” için yazılar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Klavyede Farklı Karakterler Çıkıyor Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor Arkadaşlar Klavyenizde farklı karakterler çıkıyor ise yapmanız gerekenler birkaç kısa yöntem şöyle Denetim masasında bölge ve dil seceneklerinde - diller - ayrıntılar - dan klavye olarak türkçe q seçilimi.. ş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
39
  • Soru
Klavye Kullanma Teknikleri Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 715x298 ve 95KB ) Buraya Tıklayın Bu adımlar sıklaştıkça ve teknoloji geliştikçe Atamızın başlattığı bu akımı sürdürmeye kararlı olan hocamız İhsan YENER konu hakkında devlet nazarında girişimlerde bulunmuş, 1946 yılında resmi makamlara...
Cevaplar
0
Görüntüleme
27
Üst Alt