Son konular

Koyuneli Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Koyuneli - Koyuneli Köyü - Koyuneli Köyü Bergama - İzmir - Koyuneli Hakkında - Koyuneli Resimleri - Koyuneli Tanıtım - Koyuneli Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : ŞERİF KUTSİ AYGÜN

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 668 11 42

Cep Telefonu : 0 (532) 634 61 86

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 483

1997 / 487

İle Uzaklığı : 98 km

İlçeye Uzaklığı : 37 km

Rakım : 270 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Koyuneli köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Atçılar Köyü Bergama - İzmir Atçılar - Atçılar Köyü - Atçılar Köyü Bergama - İzmir - Atçılar Hakkında - Atçılar Resimleri - Atçılar Tanıtım - Atçılar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Bergamanın güneyde sınır köyü olan Atçılar köyü Bergamanın en eski köylerindendir.Komşuları olan köyler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Bayramcılar - Bayramcılar Köyü - Bayramcılar Köyü Bergama - İzmir - Bayramcılar Hakkında - Bayramcılar Resimleri - Bayramcılar Tanıtım - Bayramcılar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Yerlitahtacı - Yerlitahtacı Köyü - Yerlitahtacı Köyü Bergama - İzmir - Yerlitahtacı Hakkında - Yerlitahtacı Resimleri - Yerlitahtacı Tanıtım - Yerlitahtacı Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Avunduk - Avunduk Köyü - Avunduk Köyü Bergama - İzmir - Avunduk Hakkında - Avunduk Resimleri - Avunduk Tanıtım - Avunduk Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Çakırlar - Çakırlar Köyü - Çakırlar Köyü Bergama - İzmir - Çakırlar Hakkında - Çakırlar Resimleri - Çakırlar Tanıtım - Çakırlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt