Son konular

Kurucaova Köyü Hakkında Bilgi Ödemiş İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Kurucaova - Kurucaova Köyü - Kurucaova Köyü Ödemiş - İzmir - Kurucaova Hakkında - Kurucaova Resimleri - Kurucaova Tanıtım - Kurucaova Bilgileri

İlçe : Ödemiş

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Var / Faal Değil
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : EYÜP DALAR

Muhtarlık Erişim Bilgileri : -

Telefon : 0 (232) 535 92 75

Cep Telefonu : 0 (-)

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 993

1997 /

İle Uzaklığı : 127 km

İlçeye Uzaklığı : 14 km

Rakım : 170 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Kurucaova köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Kurucaova Köyü Kavaklıdere Bilgileri - Kurucaova Köyü Hakkında - Kurucaova Köyü Tanıtımı - Kurucaova Köyü Resimleri İlçe: KAVAKLIDERE - İl: MUĞLA Köy Muhtarı: METİN PEHLİVAN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: (252) 5971011 Cep Telefonu: 0 (537) 492 99 16 Demografik Bilgiler: Nüfusu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Türkönü - Türkönü Köyü - Türkönü Köyü Ödemiş - İzmir - Türkönü Hakkında - Türkönü Resimleri - Türkönü Tanıtım - Türkönü Bilgileri İlçe : Ödemiş İL : İzmir Türkönü, İzmir ilinin Ödemiş ilçesine bağlı bir köydür. Çakırcalı Mehmet Efenin doğduğu köy'ün eski adı ile Ayasuluk'dur. Ödemiş in...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Kurucaova Köyü Merkez - Kurucaova Köyü resimleri - Kurucaova Köyü hakkında - Kurucaova Köyü tanıtımı Kahramanmaraş İlçe: MERKEZ - İl: KAHRAMANMARAŞ Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: bilgi yok Kurucaova, Kahramanmaraş ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. KURUCAOVA TARIHI...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında - Kurucaova İlköğretim Okulu Tanıtım - Kurucaova İlköğretim Okulu Resimleri - Kurucaova İlköğretim Okulu İletişim Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okul 1942 yılında eğitim öğretime açılmıştır. Eğitim öğretime şimdi muhtarlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Kurucaova Köyü Bolvadin - Afyonkarahisar Afyonkarahisar Bilgiler Nüfus 998 (2000) Koordinatlar Posta Kodu 03300 Alan Kodu 0272 Yönetim Coğrafi Bölge Ege Bölgesi İl Afyonkarahisar İlçe Bolvadin Kurucaova, Afyonkarahisar ilinin Bolvadin ilçesine bağlı bir köydür Tarihi KURUCAOVA KÖYÜ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Üst Alt