Son konular

Kurucaova Köyü Kavaklıdere Muğla

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Kurucaova Köyü Kavaklıdere Bilgileri - Kurucaova Köyü Hakkında - Kurucaova Köyü Tanıtımı - Kurucaova Köyü Resimleri

İlçe: KAVAKLIDERE - İl: MUĞLA

Köy Muhtarı: METİN PEHLİVAN

Muhtarlık Erişim Bilgileri:
Telefon:

(252) 5971011
Cep Telefonu:

0 (537) 492 99 16

Demografik Bilgiler:
Nüfusu:

2000/281

1997/311
İle Uzaklığı:

55 km
İlçeye Uzaklığı:

27 km
Rakım:

m
Sağlık Evi
Var / Faal
Sağlık Ocağı
Yok
İlköğretim Okulu
Var / Faal
Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi
Yok
PTT Acentası
Yok
Su Şebekesi
Var
Kanalizasyon
Yok

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi
Kaynak : Yerel Net
Köyünüze ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Kurucaova - Kurucaova Köyü - Kurucaova Köyü Ödemiş - İzmir - Kurucaova Hakkında - Kurucaova Resimleri - Kurucaova Tanıtım - Kurucaova Bilgileri İlçe : Ödemiş İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Var /...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Kurucaova Köyü Merkez - Kurucaova Köyü resimleri - Kurucaova Köyü hakkında - Kurucaova Köyü tanıtımı Kahramanmaraş İlçe: MERKEZ - İl: KAHRAMANMARAŞ Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: bilgi yok Kurucaova, Kahramanmaraş ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. KURUCAOVA TARIHI...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Kavaklıdere Nebiler Köyü - Nebiler Köyü Hakkında - Nebiler Köyü Tanıtımı - Nebiler Köyü Resimleri İlçe: KAVAKLIDERE İl: MUĞLA Köy Muhtarı: Mehmet TELLİ Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: (252) 5980001 Cep Telefonu: 0 537 8214471 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 - 692 İle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Türkönü - Türkönü Köyü - Türkönü Köyü Ödemiş - İzmir - Türkönü Hakkında - Türkönü Resimleri - Türkönü Tanıtım - Türkönü Bilgileri İlçe : Ödemiş İL : İzmir Türkönü, İzmir ilinin Ödemiş ilçesine bağlı bir köydür. Çakırcalı Mehmet Efenin doğduğu köy'ün eski adı ile Ayasuluk'dur. Ödemiş in...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Kavaklıdere Yeşilkoy Köyü - Yeşilkoy Köyü Hakkında - Yeşilkoy Köyü Tanıtımı - Yeşilkoy Köyü Resimleri İlçe: KAVAKLIDERE - İl: MUĞLA Köy Muhtarı: Kamil ERFİDAN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: (252) 5958086 Cep Telefonu: 0 536 8226428 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 - 224 1997 -...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt