Matematik ile ilgili bulmaca nasıl hazırlanır?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
42
Coin
256,938
ben 5.sınıf öğrencisiyim.adım tolga matematik performans ödevi olarak matematik bulmacası nasıl hazırlanır adlı bir ödev verildi anca konu ile ilgili kaynak bulamadu, bulduklarım sadece bulmaca örnekleri ,ama bulmaca nasıl hazırlanır amaç ,yöntem gibi içerikler bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Similar threads

• Soru
ben 5.sınıf öğrencisiyim.adım tolga matematik performans ödevi olarak matematik bulmacası nasıl hazırlanır adlı bir ödev verildi anca konu ile ilgili kaynak bulamadu, bulduklarım sadece bulmaca örnekleri ,ama bulmaca nasıl hazırlanır amaç ,yöntem gibi içerikler bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
slm.matematik gazetesi nasıl hazırlanır detaylı bilgi yazrsanız sevinirim şimdiden tşk.ederim. Bu projede sizden istenen matematik ile ilgili ilginç soruların,matematik ile ilgili karikatürlerin, matematik bulmacasının, zeka bulmacasının, ünlü bir matematikçinin hayatının, matematik tarihinin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Ataturk'un oğrenim hayatı ile ilgili anıları nelerdir?,ataturkun oğrenim hayatı ile anısı Gunumuz Turkcesine uyarlanmış olarak Ataturk'un butun eğitim hayatına dair kendisinin anlatmış olduğu anıları Cocukluğuma ilişkin ilk hatırladığım şey, okula gitmek meselesiyle ilgilidir Bundan dolayı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Performans ödevi nasıl hazırlanır? Performans ödevi hazırlarken öncelikle konuyu belirlemek önemlidir. Performans ödevi için kaynakları araştırmak ve veri toplamak gerekir. Ödevin amacı ve hedefleri belirlendikten sonra planlama yapılmalıdır. İçerik oluşturmasırasında etkili bir dil kullanılmalı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Ödev İle İlgili Rapor Nasıl Hazırlanır? Ödev raporu hazırlamak için adım adım ilerlemek önemlidir. İlk olarak, ödev konusunu anlamak ve araştırmak gerekir. Ardından, raporun amacını belirlemek ve hedef kitleyi tanımlamak önemlidir. Raporun yapısı için başlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt