Son konular

Mehmet Emin Ay Sevdim Seni Mabuduma İlahi Sozleri

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Sevdim Seni Mabuduma ilahisi sozleri Mehmet Emin Ay
Mehmet Emin Ay Sevdim seni Mabuduma sozleri

Sevdim seni Mabuduma, canan diye sevdim
Bir ben değil alem sana hayran diye sevdim

Evladı ıyalden gecerek ben ravzana geldim
Ahlakını methetmede Kur’an diye sevdim

Kurbanın olam şahı resul, kovma kapından
Didarına muştak olan yezdan diye sevdim

Mahşerde nebiler bile senden medet ister
Gul yuzlu melekler sana hayran diye sevdim…

Similar threads

• Soru
Sevdim Seni ilahisinin sozleri Grup 571 sevdim seni sozleri grup 571 sevdim seni ilahisi sozu Sevdim Seni Mabuduma Sevdim seni Mabuduma, canan diye sevdim Bir ben değil alem sana hayran diye sevdim Evladı ıyalden gecerek ben ravzana geldim Ahlakını methetmede Kur'an diye sevdim Kurbanın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Birbirinden Guzel İlahi Sozleri Birbirinden Guzel İlahi Sozu Ağlaya ağlaya Ağlaya ağlaya bu deli gonlum İsterim aşkınla yansın Allahım Dağlarında mecnun gecen şu omrum İsmini yad eder gezer Allahım Aşıklarız amacımız mevladır Bu dunyaya gonul vermek beladır Allah Allah demek ruha gıdadır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Zamana ve mekâna sığmayan bir sevgi hitâbı… “Anam-babam Sana fedâ olsun Yâ Resûlallah” ikrârının muhatabı… Ümmetin gönlünde şehbâl açan İlâhî aşkın mihrâbı… Âlem-i Ervah’ta kâinat ufkuna yazılıp, nûru gönüllere yansıyan bir güzîde mektup... Kur’ân’ın övgüsüne mazhar olan, varlıklar içinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
sevgiliye seni seviyorum ile ilgili sozler seni seviyorum mesajları Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile Ama yine de bir umut taşıyorum Belki seven sevilir diye Herzaman gul, hayata gulucuk şac, gulmeyi benimse, Cunku senin bir guluşun icin, Koca dunyada yaşayan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
39
  • Soru
Zamana ve mekâna sığmayan bir sevgi hitâbı… “Anam-babam Sana fedâ olsun Yâ Resûlallah” ikrârının muhatabı… Ümmetin gönlünde şehbâl açan İlâhî aşkın mihrâbı… Âlem-i Ervah’ta kâinat ufkuna yazılıp, nûru gönüllere yansıyan bir güzîde mektup... Kur’ân’ın övgüsüne mazhar olan, varlıklar içinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt