Son konular

Mehmet Erdoğan

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Mehmet Erdoğan, 7 Nisan 1966'da Adıyaman Besni'de doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Saniye'dir. Veteriner Hekim; İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdi. Besni Belediyesi'nde veteriner hekim olarak çalıştı. İngilizce ve Arapça bilen Erdoğan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

E Posta[email protected]

TBMM

Similar threads

• Soru
Vahit Kirişci, 4 Aralık 1960'da, Kahramanmaraş'ta doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Saniye'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde, doktorasını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Dengir Mir Mehmet Fırat, 8 Ağustos 1943'te Adıyaman Kâhta'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Münevver'dir. Çiftçi ve Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık, çiftçilik ve ihracatçılık işiyle uğraştı. Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Mehmet Halit Demir, 15 Haziran 1970'de Mardin Kızıltepe'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Gazali'dir. Harita Kadastro Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. İSRA Mühendislik Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalıştı. Harita Kadastro...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
  • Soru
Mehmet Hanifi Alır, 1 Ocak 1959'da Ağrı Patnos'ta doğdu. Babasının adı M.Sıddık, annesinin adı Fidan'dır. İnşaat Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. Ürdün Amman'da ve Çekoslovakya Bratislava'da staj yaptı. İstanbul Hadımköy Amerikan Üssü'nde ve Suudi Arabistan'da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Yılmaz Tankut, 15 Kasım 1959'da Gaziantep'te doğdu. Babasının adı Mehmet Kemal, annesinin adı Sevim'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde tamamladı. Özel sektörde bilgi işlem ve program...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt