Son konular

Mehmet Şandır

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Mehmet Şandır, 1947'de Kantara'da doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Atika'dır. Orman Yüksek Mühendisi; İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi'ni bitirdi. Orman Bakanlığı ile Gümrük ve Tekel Bakanlığı'nda Kontroller Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Suriye Bayır Bucak Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı, Türk Ocakları Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Türkmenistan Dostluk Derneği Kuruculuğu ve 2. Başkanlığı görevlerinde bulundu. 21. Dönem Hatay Milletvekili. Şandır, evli ve 3 çocuk babasıdır.

TBMM

Similar threads

• Soru
İbrahim Yiğit, İbrahim Yiğit kim, İbrahim Yiğit hakkında bilgi, İbrahim Yiğit biyografiİbrahim Yiğit, 8 Aralık 1947'de Erzincan Kamarık'ta doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Hatice'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Görevlisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Hakan Coşkun, 19 Kasım 1967'de Osmaniye Kadirli'de doğdu. Babasının adı Tufan, annesinin adı Hürü'dür. Ziraat Mühendisi; Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Kahramanmaraş ve Aksaray'da öğretmen olarak görev yaptı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda Ziraat Mühendisi olarak hizmet...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Mehmet Erdem Biyografi, Mehmet Erdem Hakkında Bilgi Mehmet Erdem KimdirMehmet Erdem 5 Eylül 1966 yılında Aydın'da doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Seyhan'dır. Mehmet Erdem Elektrik Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Serbest ticaretle uğraştı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Mehmet Halit Demir, 15 Haziran 1970'de Mardin Kızıltepe'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Gazali'dir. Harita Kadastro Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. İSRA Mühendislik Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalıştı. Harita Kadastro...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Vahit Kirişci, 4 Aralık 1960'da, Kahramanmaraş'ta doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Saniye'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde, doktorasını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Üst Alt