Son konular

Örencik Köyü Merkez Ordu

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Ordu Köyleri -Örencik Köyü Merkez - Örencik Köyü Hakkında -Örencik Köyü Resimleri

Köy Muhtarı: ŞÜKRÜ AKYOL

Muhtarlık Erişim Bilgileri:
Telefon:
0 452 262 52 83
Cep Telefonu:

Demografik Bilgiler:
Nüfusu:
2000
291
1997
311
İle Uzaklığı:
22 km
İlçeye Uzaklığı:
22 km
Rakım:
m

Sağlık Evi
Yok
Sağlık Ocağı
Yok
İlköğretim Okulu
Var / Faal
PTT Şubesi
Yok
PTT Acentası
Yok
Su Şebekesi
Yok
Kanalizasyon
Yok

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi
Kaynak : Yerel Net

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Ordu Köyleri -Örencik Köyü Fatsa - Örencik Köyü Hakkında -Örencik Köyü Resimleri Ordu Bilgiler Nüfus 716 (2000) Koordinatlar Posta Kodu 52400 Alan Kodu 0452 Yönetim Coğrafi Bölge Karadeniz Bölgesi İl Ordu İlçe Fatsa Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Bolu İli Köyleri - Örencik Köyü Merkez - Örencik Köyü Hakkında - Örencik Köyü Tanıtımı - Örencik Köyü Resimleri Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 497 1997 488 İle Uzaklığı: 5 km İlçeye Uzaklığı: 5 km Rakım: m Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Örencik - Örencik Köyü - Örencik Köyü Kiraz - İzmir - Örencik Hakkında - Örencik Resimleri - Örencik Tanıtım - Örencik Bilgileri İlçe : Kiraz İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı -...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Örencik Köyü Uşak Merkez - Örencik Köyü Bilgileri - Örencik Köyü Hakkinda - Örencik Köyü Resimleri Örencik, Uşak ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: MERKEZ - İl: UŞAK Köy Muhtarı: SELİM AVCI Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok Demografik Bilgiler: İle Uzaklığı: 35...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Örencik Köyü Bahçe Bilgileri - Örencik Köyü Hakkında -Örencik Köyü Tanıtımı - Örencik Köyü Resimleri İlçe: BAHÇE - İl: OSMANİYE Köy Muhtarı: Hüseyin ASLAN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: 3288614990 Cep Telefonu: 5433113683 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000/298 1997/233 İle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt