Son konular

orta mahalledeki su sorunu üzerine

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
bilindiği üzere orta mahalle halkı yaz vakitleri su sıkıntısı çekmektedir.çözüm ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyorum..

Similar threads

• Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Aksu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Aksu İlköğretim Okulu Resimleri - Aksu İlköğretim Okulu Hakkında OKULUN BULUNDUĞU SEMT Okulumuz şehir merkezinin güneydoğusunda Çapahasan, Dumlupınar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Çapahasan İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Çapahasan İlköğretim Okulu Resimleri - Çapahasan İlköğretim Okulu Hakkında OKULUN BULUNDUĞU SEMT Okulumuz şehir merkezinin güneydoğusunda Çapahasan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Mahalle muhtarı için azaların sayısı, mahallenin nüfusuna bağlı olarak belirlenmektedir. Mahalle muhtarının kaç azası olur? sorusunun cevabı, mahalledeki hane sayısına, seçmen sayısına ve genel nüfus durumuna bağlı olarak değişir. Mahallelerdeki azaların sayısı genellikle 1 ila 5 arasında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Kuruçay Neresi İzmir? İzmir’in güzel ilçelerinden biri olan Kuruçay, doğal güzellikleriyle göz kamaştırıyor. Eşsiz plajları, temiz denizi ve muhteşem manzarasıyla tatilcilerin tercih ettiği bir mekan haline gelmiştir. Kuruçay, aynı zamanda tarihi ve kültürel zenginliklere de ev sahipliği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Ankara Çinçin Mahallesi neden tehlikeli? Bu mahalledeki güvenlik sorunları, suç oranının yüksek olmasıyla ilişkilidir. Ankara Çinçin Mahallesinde hırsızlık, gasp ve saldırı gibi olaylar sıkça yaşanmaktadır. Mahalledeki sokak aydınlatması yetersiz olduğu için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt