Son konular

Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya

VİZYONUMUZ

ATATÜRK milliyetçiligine bagli, insan haklarina saygili, Türkiye Cumhuriyetine karsi görev ve
sorumluluklarini bilen ve bunlari davranis haline getirmis yurttaslar yetistirmek.

MİSYONUMUZ

Çevresinde okul bulunmayan ilkögretim çagindaki çocuklarimizi okula kazandirip iyi bir egitim ve
ögretim imkani sunarak onlari üst ögretim kurumlarina hazirlamak temel misyonumuzdur.

HEDEFİMİZ

Akla ve bilime dayali gelismelere açik , çagdas düsünce yapisina sahip, arastirmaci, üretici, sorumluluk sahibi, gelecegin bireylerinin yetistiği; bütün öğrencilerin sevgi ve saygi dogasinda filizlendigi; insan haklarina saygili , hosgörülü nesillerin yetistigi; geçmisin isiginda gelecegine yön verebilen, bütün birimleri ile daha mutlu bir Türkiye için emek veren “Ideal Okul” olmaktir.

Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Aslanapa
Okulun Telefonu: 274 349 40 47
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Ortaca Köyü
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ortaca İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Susurluk'taki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sove İlköğretim OkuluTanıtımı - Sove İlköğretim Okulu Resimleri - Sove İlköğretim Okulu Hakkında OKULUMUZ Okulumuz 1944 yilinda egitim-ögretime açilmistir. Okulumuzu 1-3 sinifli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Bayat İlköğretim Okulu Hakkında - Bayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Bayat İlköğretim Okulu Resimleri - Bayat İlköğretim Okulu İletişim Bayat İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz Kütahya'nın Aslanapa ilçesinin Bayat Köyü'ndedir. Okulumuzda 1-2-3. sınıflar birleştirilmiş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Eskiköy İlköğretim Okulu Hakkında - Eskiköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Eskiköy İlköğretim Okulu Resimleri - Eskiköy İlköğretim Okulu İletişim Eskiköy İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : VİZYONUMUZ: Okulumuzda öğrenenler ve öğretenler değişime ve gelişime açık olsun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Çamdibi İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya Çamdibi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Köyümüz Aslanapa İlçesine 15 km uzaklıktadır. Çamdibi köy halkı geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Okul binamız tek katlı ve iki derslikli olup, soba ile ısınmaktadır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Aydınlar İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla VİZYONUMUZ: Bünyesindeki tüm yaş gruplarının yeteneklerini geliştirebilecek imkanları sağlayan,ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bilim ve kültür merkezli bir örgün eğitim kurumu olmak. MİSYONUMUZ: Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt