Son konular

Oruçlar Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Oruçlar - Oruçlar Köyü - Oruçlar Köyü Bergama - İzmir - Oruçlar Hakkında - Oruçlar Resimleri - Oruçlar Tanıtım - Oruçlar Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : SALİH ÖZLÜ

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 649 10 11

Cep Telefonu : 0 (538) 454 49 96

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 471

1997 / 479

İle Uzaklığı : 140 km

İlçeye Uzaklığı : 33 km

Rakım : 420 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Oruçlar köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Topallar - Topallar Köyü - Topallar Köyü Bergama - İzmir - Topallar Hakkında - Topallar Resimleri - Topallar Tanıtım - Topallar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Tavukçukuru - Tavukçukuru Köyü - Tavukçukuru Köyü Bergama - İzmir - Tavukçukuru Hakkında - Tavukçukuru Resimleri - Tavukçukuru Tanıtım - Tavukçukuru Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Yalnızev - Yalnızev Köyü - Yalnızev Köyü Bergama - İzmir - Yalnızev Hakkında - Yalnızev Resimleri - Yalnızev Tanıtım - Yalnızev Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Avunduruk - Avunduruk Köyü - Avunduruk Köyü Bergama - İzmir - Avunduruk Hakkında - Avunduruk Resimleri - Avunduruk Tanıtım - Avunduruk Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Gökçeyurt - Gökçeyurt Köyü - Gökçeyurt Köyü Bergama - İzmir - Gökçeyurt Hakkında - Gökçeyurt Resimleri - Gökçeyurt Tanıtım - Gökçeyurt Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt