Son konular

Ozel Yetenek Sınavı İle Alan Bolumler

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Bolumler

Yetenek Sınavı İle Alan Bolumler

Grafik Tasarım

İc Mimarlık

Endustri Urunleri Tasarımı

Animasyon

Fotoğraf ve Video

Bileşik Sanatlar

Sanat Yonetimi

İletişim Tasarım

Fotoğraf

Gorsel İletişim Tasarımı

Tekstil ve Moda Tasarımı

Sahne Dekorları ve Kostum Tasarımı

Resim

Heykel

Geleneksel Turk El Sanatları (Tezhip, Ebru, Hat, HalıKilim)

Seramik Cam

Resim İş Oğretmenliği (Universitelerin Eğitim Fakultelerinde bulunur)

Plastik Sanatlar

Similar threads

• Soru
Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Universite Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Universiteler Hangileri Guzel Sanatlar Fakultesi On kayıt Tarihleri: 22 Ağustos 03 Eylul 2024 Grafik Tasarım Bolumu: 05 Eylul 2024 Yetenek Sınavı Saat: 10:00 Sozlu Goruşme Sınavı Saat : 14:00 İletişim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Guzel Sanatlar Bolumu oğrenci alımını taban puanı yerine yetenek sınavı ile yapmaktadırGuzel Sanatlar Anadolu Lisesine Başvuru Koşulları ise aşağıda verilmiştir; Anadolu Guzel Sanatlar Liselerinin Amacları Kultur ve sanat bir milletin kimliğidir Bir toplumun uygarlığı, onun sanat değerleri ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Balıkesir Universitesi oğrenci sayısı Balıkesir Universitesinde okutulan bolumler Balıkesir Universitesi iletişim bilgileri Adı : Balıkesir Universitesi Şehir : Balıkesir Kuruluş Yılı : 1992 Web Adresi : Balıkesir Universitesi Toplam Oğrenci Sayısı : 29 629 Toplam Akademik Personel : 740...
Cevaplar
0
Görüntüleme
47
  • Soru
Ataturk Universitesi hakkında bilgi Ataturk Universitesi oğrenci sayısı Ataturk Universitesi adresi iletişim Adı : Ataturk Universitesi Şehir : Erzurum Kuruluş Yılı : 1957 Web Adresi : Ataturk Universitesi Toplam Oğrenci Sayısı : 39437 Toplam Akademik Personel : 2391 Rektorluk Adresi : Ataturk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı başvuru tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı sınav tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavıyla oğrenci alımı başvuruları Gazi Universitesinden yapılan acıklamada, 20242024 eğitim oğretim yılı icin on kayıt ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt