Son konular

Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Universiteler

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Universite

Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Universiteler Hangileri

Guzel Sanatlar Fakultesi

On kayıt Tarihleri: 22 Ağustos 03 Eylul 2024
Grafik Tasarım Bolumu: 05 Eylul 2024
Yetenek Sınavı Saat: 10:00
Sozlu Goruşme Sınavı Saat : 14:00

İletişim Fakultesi

On Kayıt Tarihleri : 2231 Ağustos 2024
Gorsel İletişim Tasarımı Bolumu: 03 Eylul 2024
Yetenek Sınavı Saat: 09:00
Sozlu Goruşme Sınavı Saat: 13:00

On Kayıt İşlemleri

Adaylar on kayıt işlemlerini şahsen başvurmak istedikleri bolum başkanlıklarına başvurabilir ya da aşağıda bulunan Online On Kayıt formunu doldurarak online olarak da yapabilirler

OZEL YETENEK SINAVLARIYLA OĞRENCİ ALAN BOLUMLER

Bu okullarda genelde bilinenin aksine sadece resim ve heykel bolumu yoktur Endustri, sanat, eğitim, ve televizyon sektoruyle ic ice calışan bolumler de vardır

1: Grafik Tasarım
2: İc Mimarlık
3: Endustri Urunleri Tasarımı
4: Animasyon
5: Fotoğraf ve Video
6: Bileşik Sanatlar
7: Sanat Yonetimi
8: İletişim Tasarım
9: Fotoğraf
10: Gorsel İletişim Tasarımı
11: Tekstil ve Moda Tasarımı
12: Sahne Dekorları ve Kostum Tasarımı
13: Resim
14: Heykel
15: Geleneksel Turk El Sanatları (Tezhip, Ebru, Hat, HalıKilim)
16: Seramik Cam
17: Resim İş Oğretmenliği (Universitelerin Eğitim Fakultelerinde bulunur)
18: Plastik Sanatlar

Similar threads

• Soru
Ozel Yetenek Sınavı İle Oğrenci Alan Bolumler Yetenek Sınavı İle Alan Bolumler Grafik Tasarım İc Mimarlık Endustri Urunleri Tasarımı Animasyon Fotoğraf ve Video Bileşik Sanatlar Sanat Yonetimi İletişim Tasarım Fotoğraf Gorsel İletişim Tasarımı Tekstil ve Moda Tasarımı Sahne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
  • Soru
Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı başvuru tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı sınav tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavıyla oğrenci alımı başvuruları Gazi Universitesinden yapılan acıklamada, 20242024 eğitim oğretim yılı icin on kayıt ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Guzel Sanatlar Bolumu oğrenci alımını taban puanı yerine yetenek sınavı ile yapmaktadırGuzel Sanatlar Anadolu Lisesine Başvuru Koşulları ise aşağıda verilmiştir; Anadolu Guzel Sanatlar Liselerinin Amacları Kultur ve sanat bir milletin kimliğidir Bir toplumun uygarlığı, onun sanat değerleri ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Grafik Tasarım Bolumu olan Universiteler hangileridir? Bu bolumde Turkiyede Grafik Tasarım Bolumu olan universiteler iletişim bilgileri bulunacaktır Akdeniz Universitesi Guzel Sanatlar Fakultesi Grafik Bolumu Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus ANTALYA 0242 323 23 64 Ataturk Universitesi Guzel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Acıkoğretm fakultesi onlisans programları Acıkoğretim fakultesi lisans probramları Anadolu Universitesi Onlisans ve Lisans Programları 2024 Oğrenci Secme Sınavı ’na (YGS) girerek YGSSAY1, YGSSOZ1, YGSEA1, YGSDİL puan turlerinin en az birinden 140 ve ustu puan aldığınızda, tercih ettiğiniz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt