Özlüce İlköğretim Okulu Bilgileri Kale Denizli

Özlüce İlköğretim Okulu Bilgileri Kale Denizli
0
7

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
Özlüce İlköğretim Okulu Hakkında - Özlüce İlköğretim Okulu Tanıtım - Özlüce İlköğretim Okulu Resimleri - Özlüce İlköğretim Okulu İletişim

Özlüce İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Özlüce İlköğretim Okulu, Kale İlçesi'ne 15 km uzaklıkta bulunan Özlüce Köy'ünde bulunmaktadır. Okulumuz 1951 yılında iki sınıflı 2 öğretmenli bir okul olarak eğitim ve öğretim hizmetine başlamıştır.
23 Nisan 2003 yılında eski okul yıkılarak yeni okul inşaatına başlanmıştır. Devlet vatandaş işbirliği ile inşaat 2005 yılı ocak ayında bitirilmiştir. Yeni okul 08.02.2005 yılında kullanıma başlanmıştır.
Okulumuzda 1 müdür odası, 1 müdür yardımcısı odası, 2 öğretmen odası bulunmaktadır. Okulumuz 12 derslikten oluşmaktadır. Okulumuzda 1 adet bilgisayar laboratuarı, 1 adet fen ve teknoloji laboratuarı bulunmaktadır. Okulumuzda sadece müzik sınıfı bulunmamaktadır. Çok amaçlı kullanılan bir adet salon ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği 1 adet kantin ve taşımalı öğrencilerin öğle yemeklerini yiyebileceği 1 adet yemekhanemiz bulunmaktadır.
Özlüce Köyü birbirinden ayrı dört mahalleden ibaret olup iki birleştirilmiş okulla 2005 yılına kadar hizmet vermekte iken Vatandaş,Devlet işbirliği ile yapılan Özlüce İlköğretim Okulu hem köyü hem de çevre köylere hizmet vermekte olup, kaloriferli ; kanalizasyon ve elektrik şebekesine sahip modern bir okuldur.

Özlüce İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Kale
Okulun Telefonu: (258) 679 10 88
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:

Okulun E-Posta Adresi: [email protected]
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok