Son konular

Öznur Çalık Kimdir - Öznur Çalık Biyografisi

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Öznur Çalık Biyografi,
Öznur Çalık Kimdir,
Öznur Çalık Hakkında Bilgi

Öznur Çalık 1 Ocak 1965 yılında Malatya Pütürge'de doğdu. Babasının adı Halit, annesinin adı Makbule'dir.

Eczacı; Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest eczacı olarak çalıştı. Malatya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Yardımseverler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Eğitim Vakfı (MEV) İstişare Kurulu Üyesi, Malatya Kadın Platformu Onursal Üyesi, İVEK Kurucu Üyesi olarak görev yaptı.

İngilizce bilen Çalık, evli ve 2 çocuk annesidir.22 Temmuz 2007 tarihinde yapılan genel seçimlerinde AKP'den Malatya miletvekili seçilmiştir.

Similar threads

• Soru
Öznur Çalık Biyografi, Öznur Çalık Kimdir, Öznur Çalık Hakkında Bilgi Öznur Çalık 1 Ocak 1965 yılında Malatya Pütürge'de doğdu. Babasının adı Halit, annesinin adı Makbule'dir. Eczacı; Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest eczacı olarak çalıştı. Malatya Eczacı Odası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Mahmut Mücahit Fındıklı, Mahmut Mücahit Fındıklı Biyografisi, Mahmut Mücahit Fındıklı Hakkında BilgiM. Mücahit Fındıklı, 15 Ağustos 1957 yılında Malatya'da doğdu. Babasının adı H.Tahsin, annesinin adı Kâmuran'dır. Elektrik Mühendisi; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümü'nü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Mehmet Domaç Kimdir - Mehmet Domaç BiyografisiMehmet Domaç hakkında bilgi, Mehmet Domaç kim Mehmet Domaç AKP, Mehmet Domaç biyografiMehmet Domaç, 8 Nisan 1950'de Giresun Tirebolu'da doğdu. Babasının adı Hacı Mustafa, annesinin adı İrfan'dır. Eczacı; İstanbul Eczacılık Yüksek Okulu'nu bitirdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Ayşe Nur Bahçekapılı, Ayşe Nur Bahçekapılı kim, Ayşe Nur Bahçekapılı hakkında bilgi,Ayşe Nur Bahçekapılı, 26 Kasım 1954'te Trabzon Maçka'da doğdu. Babasının adı Hasan Şefik, annesinin adı Şahsene'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Mehmet Müezzinoğlu hakkında bilgi Mehmet Müezzinoğlu biyografiMehmet Müezzinoğlu, 9 Ocak 1955'te Gümülcine'de doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Fatma'dır. Tıp Doktoru; 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt