Son konular

Peygamber Efendimize Bir Salavat Gönderelim...

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Bismillâhirrahmânirrahîm,

"Innallâhe vemelâ iketehû yüsallûne alennebiyyi;
Yâ eyyühellezîne âmenû, sallû aleyhi ve sellimû teslîme"

Lebbeyk, Allâhümme ve se'adeyk salavâtullâhil berrir Rahîm, velmelâiketil mukarrabîn, vennebiyyin vessiddîkin vessühedâi vessâlihîn
Vemâ sebbaha leke sey'ün Yâ Rabbel âlemîn
Alâ seyyidinâ Muhammed Ibn-i Abdullah, Hatemennebiyyin ve Seyyidil mürselîn ve Imâmil müttekîn ve Resûl-i Rabbil âlemîn
Essâhidil besîriddâî ileyke bi iznike essirâcil münîr ve aleyhisselâm ve eimmeti ehli beytihî ridvânullâhi aleyhim ecmaîn

AMİN

Similar threads

• Soru
Bismillâhirrahmânirrahîm, "Innallâhe vemelâ iketehû yüsallûne alennebiyyi; Yâ eyyühellezîne âmenû, sallû aleyhi ve sellimû teslîme" Lebbeyk, Allâhümme ve se'adeyk salavâtullâhil berrir Rahîm, velmelâiketil mukarrabîn, vennebiyyin vessiddîkin vessühedâi vessâlihîn Vemâ sebbaha leke sey'ün Yâ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
33
  • Soru
Bismillâhirrahmânirrahîm, "Innallâhe vemelâ iketehû yüsallûne alennebiyyi; Yâ eyyühellezîne âmenû, sallû aleyhi ve sellimû teslîme" Lebbeyk, Allâhümme ve se'adeyk salavâtullâhil berrir Rahîm, velmelâiketil mukarrabîn, vennebiyyin vessiddîkin vessühedâi vessâlihîn Vemâ sebbaha leke sey'ün Yâ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
50
  • Soru
Peygamberimizi Rüyanızda Görmek İster misiniz? Beni rüyada gören, gerçekten beni görmüştür. Çünkü şeytan benim şeklime giremez. Ebu Bekri Sıddıkı gören de, gerçekten onu görmüştür. Şeytan onun da suretine giremez. Peygamber efendimizi rüyada görmek için Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
53
  • Soru
Peygamberimizi Rüyanızda Görmek İster misiniz? Beni rüyada gören, gerçekten beni görmüştür. Çünkü şeytan benim şeklime giremez. Ebu Bekri Sıddıkı gören de, gerçekten onu görmüştür. Şeytan onun da suretine giremez. Peygamber efendimizi rüyada görmek için Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
Üst Alt