Son konular

resimli şiir nasıl yapılır

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
En basitinden ve her bilgisayarda bulunan Paint te bir resim uzerine yazı, şiir vs nasıl yazılır

Şimdi resimlerle anlatmaya calışacağım

Bilgisayarın sol altında bulunan
Başlat
Programlar
Donatılar
Paint'i acın

1 Paint acılınca Dosya Ac ı secin

2 Bilgisayarınızdaki resmi secip acıyorsunuz

3 Sol tarafta bulunan A butonuna basınalt tarafta işaretli olan renkli kutulardan usttekini secerseniz Yazı yazdığınız bolgeyi beyaz yapar yazıyıda beyaz zemin uzerine yazar Alttakini secerseniz resmin ozelliğini bozmadan resim uzerine yazınızı yazmanızı sağlar
Yazınızı ne renk yazmak istiyorsanız en altta solda renkler var İstediğiniz rengi secin

6 Şimdi 2 seciyorum ve yazımı yazıyorum

7 Son olarak
Dosya
Farklı Kaydet
Resmi nereye kaydetecekseniz orayı secip isim verip Kaydet butonuna basıyorsunuz

Similar threads

• Soru
Slayt Gosterisi Nasıl Yapılır Slayt Nasıl Yapılır Anlatımı Aşağıdaki işlemleri sırayla yaparsanız Sizde Slayt hazırlamış olursunuz Oncelikle elinizde şiir ve bu şiire uygun manzaralar ve muzik olması gerekiyor Slaytınıza muzik ekliyecekseniz muziğiniz kesinlikle wav uzantılı olmalıdır eğer mp3...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Slayt Gösterisi Nasıl Yapılır Slayt Nasıl Yapılır Anlatımı Öncelikle elinizde şiir ve bu şiire uygun manzaralar ve müzik olması gerekiyor. Slaytınıza müzik ekliyecekseniz müziğiniz kesinlikle wav uzantılı olmalıdır eğer mp3 uzantılı bir müzik ise bunu wav'e çevirmeniz gerekiyor. Ben Adope...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Snapchat Fotoğrafları Cihazda Yedeklenir mi? Snapchat üzerinden çektiğiniz ve paylaşım yaptığınız fotoğraflar 24 saat sonra yok olur. Ancak fotoğraflar cihazdan tamamen gitmez. Fotoğraflar, bilgisayarınızın ve telefonunuzun önbelleğinde durmaya devam eder. Platform üzerinden arkadaşlarınızın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Bilgisayarda nasıl yapılır? İşte size bilgisayarda nasıl yapılır ile ilgili bazı ipuçları. İlk olarak, bilgisayarın işletim sistemini güncelleyin ve antivirüs programını yükleyin. Ardından, internet bağlantınızı kontrol edin ve güvenli bir ağa bağlanın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Öncelikle bu dökümanı yayınlamakta ki amacım bu tür konuların forumda parça parça yayınlanması daha fazla kirliliğe neden olmamak için arşivimde kayıtlı olan ama kendime ait olmayan bu dökümanı paylaşmak istedim...içerisinde mutlaka bildikleriniz olacaktır... iŞTE YÖNTEMLER ; 1-IP ADRESİ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Üst Alt