Son konular

Rüyada Arz ve takdim etmek görmek

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Rüyada Arz etmek görmek,Rüyada takdim etmek görmek,Rüyada Arz ve takdim etmek görmek nedir,Rüyada Arz ve ibraz etmenin anlamı

Bir kimse Rüyada bir ordunun kumandanina talep ve takdim edildigini ve kumandanin da kendisine dargin oldugunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah isledigine kötüye işaret eder Eger kumandanin kendisinden memnun olduguna inaniyorsa, Allah (CC) o Kimseden razi olur Eger kendisinin talep eddigini ve anda durdugunu görse, o kimse kendisine yetecek bir mebla elde edilecek bir isle ugrasir Eger kendisine bir sey verilse, ümit ettigi seye nail olur

Talep ve ibraz eden kisi gereksinim sahiplerinin durumlarini arastiran ve onlari endişe ve kederden kurtaran bir kimsedir

Eger kendi halini ana arzettigini ve hemen isinin de bittigini görse, o kisinin orada ölecegine kötüye işaret eder Eger kendi haiini ana arzetmeyip istedigi halde talep edemedigini gören kimse, ölüme yakin bir durumdan kurtararak selamete çikar Ama bu, devami olmayan bir selamettir Divan ise dünya belalaridir

Rüyada bir ordu kumandanına arz ve takdim edildiğini ve fakat kumandanın kendisini kabul etmediğini bakmak, büyük bir günaha işarettir Eğer kumandanın kendisinden hoşnut olduğunu görmüş ise, Allahu Teâlâ'nın o kimse
den razı olacağına delâlet eder

Rüyada kendisine takdim edildiği zat kadar bir şey verildiğini bakmak, ümit ettiği şeye nail olmaya delâlet eder *

Similar threads

• Soru
Arz ve takdim etmek Bir kimse rüyada bir ordunun kumandanina arz ve takdim edildigini ve kumandanin da kendisine dargin oldugunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah isledigine delalet eder Eger kumandanin kendisinden memnun olduguna inaniyorsa, Allah (CC) o Kimseden razi olur Eg’er kendisinin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Rüyada Arz etmek görmek,Rüyada takdim etmek görmek,Rüyada Arz ve takdim etmek görmek nedir,Rüyada Arz ve takdim etmenin anlamıBir kimse Rüyada bir ordunun kumandanina. arz ve takdim edildigini ve kumandanin da kendisine dargin oldugunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah isledigine delalet...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Bir kimse rüyada bir ordunun kumandanına arz ve takdim edildiğini*kumandanın da kendisine dargın olduğunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah işlediğine kötüye işaret eder Eğer kumandanın kendisinden hoşnut olduğuna inanıyorsa, Allah (CC) o kimseden razı olur Eğer kendisinin arz ettiğini ve...
Cevaplar
1
Görüntüleme
15
  • Soru
Rüyada bir ordu kumandanına talep ve ibraz edildiğini ve fakat kumandanın kişinin kendisini kabul etmediğini bakmak, büyük bir günah işlenileceğine işarettir Eğer birey, kumandanın kendisinden hoşnut olduğunu görmüş ise, Allahu Teala ’nın o kimseyi koruyup merhamet edeceğine delalet eder* Rüyada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Bir kimse ruyada bir ordunun kumandanına arz ve takdim edildiğini kumandanın da kendisine dargın olduğunu gorse, ruya sahibinin buyuk bir gunah işlediğine delalet eder Eğer kumandanın kendisinden memnun olduğuna inanıyorsa, Allah (CC) o kimseden razı olur Eğer kendisinin arz ettiğini ve anda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt