Rüyada Aşı olmak (iğne) Görmek

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Rüyada Aşı olmak,Rüyada Aşı olmak Görmek,Rüyada Aşı olduğunu görmek,Rüyada iğne Görmek,Rüyada Aşı görmenin anlamı
Rüyada Çocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını gören kendisi yahut Ailesi için bir yerden yardım görür. Ağaç aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı tedbir almaya, Bir bağ ya da bahçede Ağaçların ya da diğer Bitkilerin aşılandığğını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara hayırlı hizmet verecek yöneticiye yahut insanları irşat eden bir kimseye delalet eder.

Rüyasında aşı olduğunu gören kimseye beklemediği bir yerden yardım gelir. Başkalarına aşı yaptığını gören kimse de isteyerek, dileyerek bir hayır işler.

Rüyada asi oldugunu gören kimse, genellikle iyi ve müjdeli bir haber alir. Asi bir bakima tehlike habercisidir. Böyle bir rüyayi gören dikkat etmeli ve kendisini sakinmalidir.

Rüyada Kendinizi aşı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Similar threads

• Soru
Rüyada Aşı olmak,Rüyada Aşı olmak Bakmak,Rüyada Aşı olduğunu bakmak,Rüyada iğne Bakmak,Rüyada Aşı görmenin anlamı Rüyada Çocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını gören kendisi yahut Ailesi için bir yerden takviye görür Ağaç telkin etmek işleri verimli ışık halkası getirmeye, kendisi ve başkaları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
39
  • Soru
Ruyada Aşı olmak,Ruyada Aşı olmak Gormek,Ruyada Aşı olduğunu gormek,Ruyada iğne Gormek,Ruyada Aşı gormenin anlamı Ruyada Cocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını goren kendisi yahut Ailesi icin bir yerden yardım gorur Ağac aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları icin hayırlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Çocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını gören kendisi yahut ailesi için bir yerden yardım görür Ağaç aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı tedbir almaya, Bir bağ ya da bahçede ağaçların ya da diğer bitkilerin aşılandığını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Ayrıca bakınız; iğne vurulmak Rüyada aşı bakmak veya kişinin kendisine aşı yapıldığını görmek, sağlığınıza siklet vermeniz*gerektiğine, umulmadık bir yerden yardım geleceğine, Rüyada aşılanmış çiçek görmek, elinizden mal çıkacağına delalet eder Rüyada korkarak aşı olmak, anne babanızla aranızın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Çocuğuna veya kendine aşı yapıldığını görebilen kendisi yoksa ailesi için bir yerden yardım görür Ağaç aşılamak işleri bereketli ülkü getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı önlem almaya kötüye işaret eder Bir bono ya da bahçede ağaçların veya öteki bitkilerin aşılandığını görmek, orada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
Üst Alt