Rüyada Et Gormek nedir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Ruyada Et Gormek Ne Demek ?

Bir kişinin ruyasında et gormesi ne demek hemen kısaca bu gorulen ruyanın tabirini sizlerle paylaşıyoruz

Ruyada kişinin et gormesi turune ve gorunuşune gore değişim yapmaktadırKişi ruyasında pişmiş et gorse, bu tur ruya, gorenin hayrına yorumlanmaktadırRuyayı goren bu kişinin helal maldan bol kazanc elde edeceğini gostermektedirKişi ruyasında gorduğu eti kebap olarak pişirdiiğini gormuş ise hastalanacağına idelalet eder Eğer bir kimse ruyasında halka et dağıttığını gorurse, devletten yardım gorecğine yorumlanır

Similar threads

• Soru
Rüyada Et Görmek Ne Demek ? Bir kişinin rüyasında et görmesi ne demek derhal özet olarak bu görülen rüyanın tabirini sizlerle paylaşıyoruz Rüyada kişinin et görmesi türüne ve görünüşüne tarafından başkalaşım yapmaktadırKişi rüyasında pişmiş et görse, bu cins rüya, görenin hayrına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Bir kişinin ruyasında kaybolduğunu gormesinin tabiri nedir kısaca bu ruyanın tabirini manasını sizlerle paylaşmak istiyorumSon gorduğum ruyada bend ekaybolduğumu gormuştum merak ettim ve araştırdım ruyasında kaybolduğunu goren kişinin gorduğu bu ruya neye delalet etmektedir Ruyada kaybolmak ne...
Cevaplar
1
Görüntüleme
24
  • Soru
Ruyada Arslan gorulmesi değişik şekillerde yorumlanmıştır İbni Sirin'in yorumuna gore: Bir kimsenin ruyasında dişi Arslan gormesi; kotu fikirli, zalim ve cocuğuna beddua eden bir kadına yorumlanır Bir dişi Arslan’ın sutunu ictiğini goren kimse; duşmanına galip gelir Etinden yediğini goren kimse...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Ruyada haham olmak, ruyada hahamla konuşmak, ruyada haham gormek Ruyada gorulen hamam, kotu gorulen bir eve yorumlanır Bundan dolayı hamama girdiğini goren kimse, devamlı olmayan bir uzuntuye duşer Cunku hamam gunah yeridir Hamam ilim evine, tekkeye, cami ve kazanc ve borc yeri olan carşıya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Ruyada eski sevgiliyi gormek ne demek? Kişinin ruyasında eski sevgilisini gormesi ne anlama gelirBircok kişi bu ruyanın tabirini merak etmektedir kısaca ruyada eski sevgilinin gorulmesi ne anlama geliyor hemen sizlerle paylaşıyoruz; imagesruyadaeskisevgiliyigormeknedemektir5aeb96742d3a7...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt