Rüyada Gemi Batması Görmek

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
42
Coin
256,938
Rüyada Gemi Batması

Rüyada Gemi Batması Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Gemi bakmak, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır Pis gemi, ihmal edilmiş gemi işlerin bozulacağına delalet eder

Rüyada hurda gemi, gemi kalıntısı, gemi hurdası, Gemi enkazı bakmak gerçek yaşamınızda şehvetli çatışmalar yaşandığını, Duygularını ifade etmekte zorluklara sahip olduğunu göstermektedir *

Similar threads

• Soru
Rüyada Gemi Bakmak ne anlama gelir Rüyada Gemi Bakmak ne çağrıda bulunmak Rüyada Gemi Görmek aşağıdaki şekilde yorumlanır: Rüyada görülen gemi üzüntü, üzüntü, sıkıntı, rahatsızlık, darlık ya da kıtlık içinde bulunan kimse için, kurtuluş olarak yorumlanır Gemi rüyaları birkaç şekilde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Geliyor? Rüyada Gemi Görmek Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
  • Soru
Rüyada Gemi Görmek ne anlama geliyor Rüyada Gemi Görmek ne demek Rüyada Gemi Görmek aşağıdaki şekilde yorumlanır: Rüyada görülen gemi üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse için, kurtuluş olarak yorumlanır. Gemi rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. içi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Dün gece rüyamda gemi gördüm ve doğrusu çok merak ettim bu rüyanın tabirini anında bu konuyla ilgili kitaplardan bir araştırma yaptım ve buldum bakın rüyada gemi bakmak ne anlama geliyormuş? Rüyada Gemi bakmak:Yaşantınızda her türlü olumsuzluktan kurtulmaya delalet etmektedirAyrıca rüyada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Rüyada geminin havalanması genellikle iyiye yorumlanır. Gemi hayatımızda yolculuk edeceğimiz hedefleri ve başarıları simgeler. Rüyada geminin havalanması ise bu hedeflere ulaşacağımızı ve başarılı olacağımızı işaret eder. Bu rüya, kişinin iş hayatında başarılı olacağına ve yükseliş yaşayacağına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
Üst Alt