Son konular

Rüyada iane görmek() nedemektir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Rüyada iane bakmak(2024) nedemektir,
rüyada iane bakmak,
rüyada iane görmek ne anlayış gelir,

Bir kimsenin rüyasında bir topluma veya bir aileye destek için iane toplandığını görmesi; o kimsenin yardım maksadıyla kendisine uzanan elleri geri boş çevirmeyecek değin eli açık bir birey olduğuna ve çevresinde de bu şöhreti ile tanındığına yorumlanır *

Similar threads

• Soru
Ruyada iane gormek(2024) nedemektir, ruyada iane gormek, ruyada iane gormek ne anlama gelir, Bir kimsenin ruyasında bir topluma veya bir aileye yardım icin iane toplandığını gormesi; o kimsenin yardım maksadıyla kendisine uzanan elleri geri boş cevirmeyecek kadar comert bir kişi olduğuna ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Rüyada bir topluma ya da bir aileye yardim için iane toplandigini bakmak, defalarca size uzanan elleri bos çevirmeyecek değin eli bol bir insan oldugunuza ve etrafinizda bu söhretinizle tanindiginiza kötüye işaret eder Bir baska rivayete görede: Rüyada ianede bulundugunu görebilen kimse...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Rüyada ibrik görmek (2024) nedemektir, Rüyada ibrik görmek , Rüyada ibrik bakmak ne anlama gelir, Rüyada ibrik görmek pişmanlık ile yorumlanır Ibrik, gebe kadınlar için oglan çocuk dogurmaya, erkekler için sir saklamaya delalet eder Bir ibrik ile abdest aldığını görmek, ibadetinin kabul...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
  • Soru
rüyada ısırmak(2024) görmek nedemektir,rüyada ısırmak ne anlama gelir, rüyada ısırmak nedemektir, rüyada ısırmak görmek nedemektir, Yılan, akrep vs gibi zehirli hayvanların ısırması fena laf işitmeye, haram kazanca, Bir insanı ısırmak ona aşırı muhabbete yoksa rahat içinde geçecek ömre...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
rüyada ısırgan otu (2024)bakmak nedemektir, rüyada ısırgan görmek ne kavrayış gelir,rüyada ısırgan otu bakmak neye kötüye işaret eder, Üzücü söz, seyyar satıcı bayan, acı laf olarak yorumlanır Rüyasinda isirgan gören bir kimsenin bahtinin açik olacagi ve bol para kazanacagi seklinde birçok yo...
Cevaplar
1
Görüntüleme
25
Üst Alt