Son konular

Rüyada Yetim Gormek

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Yenim yahut oksuz kaldığını gormek hor ve hakir gorulmeye, Yetim gormek, duşmanında alacağı varsa, ona galip gelip hakkını almaya, Yetimin başını okşamak yahut ona yemek yedirip himayesine aldığını gormek dunya va ahiret mutluluğuna delalet eder Ruyada yetim biri gormek, duşunmeden yaptığınız hareketler nedeniyle cevrenizdeki insanlara zarar verir demektir Ruyada yetim biri gormek, duşunmeden yaptığınız hareketler nedeniyle cevrenizdeki insanlara zarar verir demektir Ruyada yetim goren kimse iyilik yapmalıdır Kişi kendisini yetim gorurse sıkıntı alır Ruyada babasi olmus bir kimseyi gormek, ona yardim etmek, onu sevindirecek hareketlerde bulunmak, buyuk bir sevincle ve mutlulukla yorumlanir Yetim ruya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bolumumuzden yazabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Yenim yahut yetim kaldığını görmek hor ve hakir görülmeye, Babasız bakmak, düşmanında alacağı varsa, ona şampiyon gelip hakkını almaya, Yetimin başını okşamak yoksa ona yemek yemek yedirip himayesine aldığını görmek dünya va öbür dünya mutluluğuna kötüye işaret eder Rüyada babasız biri görmek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Ruyada yetim kalmak, hakir gorulmeye isarettirRuyada yetim oldugunu goren kimse, hakir gorulur Ruyada yetim goren kimsenin dusmani uzerinde hakki varsa, ona kavusur ve dusmanina galip gelir Ruyada kendisinin yetim oldugunu goren kimse, hanimi veya mali yahut kendisine nispet edilen seyler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
ruyada elma gormek, ruyada beyaz elma, ruyada kırmızı elma gormek, Evlada, kişinin dunyalığına yahut temiz yuzlu, temiz yurekli insanlara, Tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek uzuntuye yahut şupheli kazanca ya da bağırıp cağırmaya, Elmayı ısırmak kazanc, fayda ve menfaate, Elma hediye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
35
  • Soru
ruyada birinin olduğunu gormek, imagesruyadaolugormek5b021cfcd2659 İnsan kendisini veya başkasını ruyasında olmuş olarak gorurse, onun ahlaken bozulmasına işarettir Eğer bir insan ruyasında olunun arkasından bağırıyor, ağlıyor, tabutta taşındığını ,o kimsenin toprağa verildiğini goruyorsa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Ruyada aynaya ya da su yuzune bakarak kendi yuzunu gormek evlenmeye ya da cocuğa delalet eder Alimler demiştir ki kendini goren kendi gibi bir eş veya cocuk ister, baktığı gozler kendinde bir başka insanın siluetidir Ruyada aynaya bakıp bir şey gormemek hayal kurmaya delalet eder bu kişi ne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
30
Üst Alt