Son konular

Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Hakkında - Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Resimleri - Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu İletişim

Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

PERSONEL BİLGİLERİ
Müdür Yardımcısı 2
Öğretmen 37
Yardımcı Hizmetli 1

BİNA BİLGİLERİ
Derslik Sayısı 25
Atölye Sayısı 2
BT Sınıfı 1

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
Okulumuz Altay Mahallesinde olup eski otobüs garajinin yaninda yer almaktadir. Turgutlu Diş Hastanesi'nin karşısındadır.

Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Turgutlu
Okulun Telefonu: 236-313 11 92
Okulun Faksı: 236-314 59 11
Okulun Adresi: Acarlar Mahallesi Canseven Sokak No:10
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi: [email protected]
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şadi Turgutlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : MİSYONUMUZ TURGUTLU GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK, MİLLİ EĞİTİMİN TEMEL KANUNUNUN BELİRTTİĞİ GENEL...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Derbent İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa Derbent İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuzda 8 derslik 1 Bt sınıfı 1 Atölye 1 Ana sınıfı bulunmaktadır. İdare:1 Müdür , 1 Müdür Yardımcısı Öğrenci sayısı:290 Öğretmen Sayısı:17 Sınıflar:2.kademe 2 şer şube olup...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Hakkında - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Tanıtım - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Resimleri - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu İletişim İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : İhsan Erturgut İlköğretim Okulu'nun üstünde bulunduğu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz, öğrencilerin bireysel yeteneklerini geliştirmek sınıf tecrübelerini günlük hayata aktarmayı öğretmek için yenilikçi metotları teknolojiyi modern yabancı dil öğretim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu İletişim Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Belediye Başkanımız Serhat Orhan'ın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
Üst Alt