Son konular

Sailer İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Sailer İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sailer İlköğretim Okulu Resimleri - Sailer İlköğretim Okulu Hakkında

MİSYONUMUZ:
Milli değerleri esas alarak, Hayat boyu öğrenme anlayışı içinde paydaşlarımızla Evrensel değerleri de hesaba katarak Türkiye’nin yarınları için çalışan bir kurumuz…
VİZYONUMUZ:

Hayat boyu öğrenme anlayışıyla, çağın gerekleriyle eğitim öğretim hizmetlerinde eşdeğer kurumlara model bir kurum olmak.
Sailer İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sailer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sailer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sailer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sailer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SAİLER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Sailer Köyü-Nazilli/Aydin

Telefon Numarası: 2563343394

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi:Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz -

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Similar threads

• Soru
Sailer Köyü Nazilli Bilgileri - Sailer Köyü Hakkında -Sailer Köyü Tanıtımı - Sailer Köyü Resimleri İlçe: NAZİLLİ - İl: AYDIN Köy Muhtarı: Bilgi Yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Bilgi Y ok Aydın Bilgiler Nüfus 334 (2000) Koordinatlar Posta Kodu 09800 Alan Kodu 0256 Yönetim Coğrafi Bölge Ege...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Çobanlar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Çobanlar İlköğretim Okulu Resimleri - Çobanlar İlköğretim Okulu Hakkında Çobanlar İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Karahallı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Karahallı İlköğretim Okulu Resimleri - Karahallı İlköğretim Okulu Hakkında Karahallı İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Hisarcık İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Hisarcık İlköğretim Okulu Resimleri - Hisarcık İlköğretim Okulu Hakkında 2 öğretmenli,birleştirilmiş sınflı köy okuludur.Her yıl Ücretli anasınıfı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Ehitler İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Ehitler İlköğretim Okulu Resimleri - Ehitler İlköğretim Okulu Hakkında Ehitler İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt