Son konular

Samsung Telefonda Kişi Nasıl Engellenir?

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519

Makale Başlıkları Hide

1. 1. Samsung telefonda kişi nasıl engellenir?

2. 2. Samsung telefonumda engellediğim bir kişiyi nasıl kaldırabilirim?

3. 3. Samsung telefonumda engellediğim kişiler mesaj atabilir mi?

4. 4. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni arayabilir mi?

5. 5. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl göremez?

6. 6. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl arar?

7. 7. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl mesaj atar?

8. 8. Samsung telefonumda engellediğim kişiler benim profil resmimi görebilir mi?

9. 9. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi benim durumumu görebilir mi?

10. 10. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl WhatsApp’ta göremez?

11. 11. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl WhatsApp’ta arar?

12. 12. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Messenger’da göremez?

13. 13. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Messenger’da arar?

14. 14. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Instagram’da göremez?

15. 15. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Instagram’da arar?

16. 16. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Facebook’ta göremez?

17. 17. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Facebook’ta arar?

18. 18. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Snapchat’te göremez?

19. 19. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Snapchat’te arar?

20. Samsung Telefonda Kişi Nasıl Engellenir?
Samsung telefonlarda kişiler nasıl engellenir? Samsung telefonlarda kişi engelleme işlemi oldukça basittir. İlk olarak, Ayarlar menüsüne girin ve ardından Kişiler seçeneğini bulun. İstenmeyen kişiyi engellemek için kişinin adına veya numarasına dokunun. Açılan menüden Engelle seçeneğini seçin. Bu işlem, kişinin size mesaj göndermesini veya arama yapmasını engelleyecektir. Ayrıca, Engellenen numaralar listesine giderek engellediğiniz kişileri kontrol edebilirsiniz. Eğer engellemeyi kaldırmak isterseniz, yine aynı menüden Engeli Kaldır seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu şekilde, Samsung telefonunuzda kişileri kolaylıkla engelleyebilirsiniz.
İçindekiler

1. Samsung telefonda kişi nasıl engellenir?

Samsung telefonlarda bir kişiyi engellemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
1. Telefonunuzun ana ekranında bulunan “Ayarlar” uygulamasını açın.
2. Ayarlar menüsünde “Arama Engelleme” veya “Engellenen Numaralar” seçeneğini bulun ve tıklayın.
3. “Yeni Ekleyin” veya “Yeni Engelle” gibi bir seçenek seçin.
4. Engellemek istediğiniz kişinin numarasını veya ismini girin.
5. “Tamam” veya “Ekle” gibi bir onay düğmesine tıklayarak kişiyi engelleyin.
Böylece, Samsung telefonunuzda istenmeyen bir kişiyi engellemiş olursunuz. Engellenen kişiler, telefonunuzdan arama, mesaj veya bildirim alamazlar.

2. Samsung telefonumda engellediğim bir kişiyi nasıl kaldırabilirim?

Engellediğiniz bir kişiyi Samsung telefonunuzdan kaldırmak için şu adımları izleyebilirsiniz:
1. Telefonunuzun ayarlar menüsünü açın.
2. “Arama Engelleme” veya “Engellenen Numaralar” seçeneğine gidin.
3. Engellediğiniz kişilerin listesini bulun ve üzerine tıklayın.
4. Kişinin detay sayfasında “Engeli Kaldır” veya “Engeli Kaldırma” gibi bir seçenek bulunur, buna tıklayarak engeli kaldırabilirsiniz.
Bu şekilde, Samsung telefonunuzda engellediğiniz bir kişiyi kolayca kaldırabilirsiniz.

3. Samsung telefonumda engellediğim kişiler mesaj atabilir mi?

Hayır, Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler size mesaj atamazlar. Engellediğiniz kişilerin mesajları doğrudan gelen kutusuna gelmez, engellenen mesajlar olarak işaretlenir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size mesaj atabilmesi için önce engeli kaldırmanız gerekir.

4. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni arayabilir mi?

Hayır, Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler size arama yapamazlar. Engellediğiniz kişilerin aramaları doğrudan reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size arama yapabilmesi için önce engeli kaldırmanız gerekir.

5. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Engellenen kişiler, sizinle iletişim kurmalarını engelleyen bir engelleme mekanizmasıyla karşılaşırlar. Bu sayede, engellediğiniz kişiler sizi göremez.

6. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

7. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl mesaj atar?

Engellediğiniz bir kişi Samsung telefonunuzda size mesaj atamaz. Engellenen kişilerin mesajları doğrudan gelen kutusuna gelmez, engellenen mesajlar olarak işaretlenir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar mesaj atabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

8. Samsung telefonumda engellediğim kişiler benim profil resmimi görebilir mi?

Hayır, Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizin profil resminizi göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin profil resminizi görmezler.

9. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi benim durumumu görebilir mi?

Hayır, Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizin durumunuzu göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin durumunuzu göremezler.

10. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl WhatsApp’ta göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi WhatsApp’ta göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin WhatsApp profilinizi göremezler.

11. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl WhatsApp’ta arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size WhatsApp’ta arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar WhatsApp’ta arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

12. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Messenger’da göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi Messenger’da göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin Messenger profilinizi göremezler.

13. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Messenger’da arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size Messenger’da arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar Messenger’da arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

14. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Instagram’da göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi Instagram’da göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin Instagram profilinizi göremezler.

15. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Instagram’da arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size Instagram’da arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar Instagram’da arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

16. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Facebook’ta göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi Facebook’ta göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin Facebook profilinizi göremezler.

17. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Facebook’ta arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size Facebook’ta arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar Facebook’ta arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

18. Samsung telefonumda engellediğim kişiler beni nasıl Snapchat’te göremez?

Samsung telefonunuzda engellediğiniz kişiler sizi Snapchat’te göremez. Engellediğiniz kişiler sizi arayamaz, mesaj atamaz ve size bildirim gönderemez. Bu nedenle, engellediğiniz kişiler sizin Snapchat profilinizi göremezler.

19. Samsung telefonumda engellediğim bir kişi beni nasıl Snapchat’te arar?

Bir kişiyi Samsung telefonunuzda engellediyseniz, o kişi size Snapchat’te arama yapamaz. Engellenen kişilerin aramaları otomatik olarak reddedilir ve size bildirim gelmez. Engellenen kişilerin size tekrar Snapchat’te arama yapabilmesi için engeli kaldırmanız gerekir.

Samsung Telefonda Kişi Nasıl Engellenir?

Samsung telefonlarda kişi nasıl engellenir?
1. Kişinin iletişim bilgilerine girerek “Engelle” seçeneğini tıklayın.
2. Ayarlar menüsünden “Engellenen numaralar” bölümüne girin.
3. “Engellenen numaralar” bölümüne giderek “+” butonuna tıklayın.
4. Engellemek istediğiniz kişinin numarasını veya ismini girin.
5. Kişiyi engellemek için “Engelle” veya “Tamam” butonuna basın.

Samsung telefonlarda kişi nasıl engellenir?
Kişinin iletişim bilgilerine girerek “Engelle” seçeneğini tıklayın.
Ayarlar menüsünden “Engellenen numaralar” bölümüne girin.
“Engellenen numaralar” bölümüne giderek “+” butonuna tıklayın.
Engellemek istediğiniz kişinin numarasını veya ismini girin.