Son konular

Sarıdere Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Sarıdere - Sarıdere Köyü - Sarıdere Köyü Bergama - İzmir - Sarıdere Hakkında - Sarıdere Resimleri - Sarıdere Tanıtım - Sarıdere Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : FATİH BİGAR

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 646 66 00

Cep Telefonu : 0 (533) 224 97 35

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 441

1997 / 443

İle Uzaklığı : 94 km

İlçeye Uzaklığı : 19 km

Rakım : 140 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Sarıdere köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Sarıdere Köyü Uşak Merkez - Sarıdere Köyü Bilgileri - Sarıdere Köyü Hakkinda - Sarıdere Köyü Resimleri Sarıdere, Uşak ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: MERKEZ - İl: UŞAK Köy Muhtarı: Veli ORHAN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Bilgi yok Demografik Bilgiler: İle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Gölyaka Sarıdere Köyü - Sarıdere Köyü Hakkında - Sarıdere Köyü Tanıtımı - Sarıdere Köyü Resimleri Tarihi Köy 1850 yılında kurulmuş olup köyü içinden geçen dere ye sarı yaprakların dökülmesi ile adını Sarıdere olarak almıştır. Kültür Köyde Karadeniz yöresinden gelen vatandaşlar ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Düzce İli Köyleri - Yakabaşı Köyü Merkez - Yakabaşı Köyü Hakkında -Yakabaşı Köyü Tanıtımı - Yakabaşı Köyü Resimleri Bilgiler Nüfus 492 [1] (2000) Koordinatlar Posta Kodu 81850 Alan Kodu 0380 Yönetim Coğrafi Bölge Karadeniz Bölgesi İl Düzce İlçe Gümüşova Yakabaşı, Düzce ilinin Gümüşova...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Aşağıkırıklar Köyü Bergama - İzmir Aşağıkırıklar - Aşağıkırıklar Köyü - Aşağıkırıklar Köyü Bergama - İzmir - Aşağıkırıklar Hakkında - Aşağıkırıklar Resimleri - Aşağıkırıklar Tanıtım - Aşağıkırıklar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Bozköy - Bozköy Köyü - Bozköy Köyü Bergama - İzmir - Bozköy Hakkında - Bozköy Resimleri - Bozköy Tanıtım - Bozköy Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Bozköy köyü, İzmir ilinin Bergama ilçesine bağlı, Bergama'ya 15 km uzaklıkta bir köydür. Geniş ve verimli topraklara sahip köyde pekçok tarım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Üst Alt