Son konular

Şeftali ağaçları türküsü hikayesi nedir?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
şeftali ağaçları türküsünün hikayesini bulamıyorum nolur yardım eder misiniz?
Şeftali ağaçları türküsü hikayesi nedir? yardımcı olur musunuz?

Similar threads

• Soru
şeftali ağaçları türküsünün hikayesini bulamıyorum nolur yardım eder misiniz? Şeftali ağaçları türküsü hikayesi nedir? yardımcı olur musunuz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Şeftali ağaçları türküsü hikayesi nedir? Şeftali ağacının hikayesi Bir varmış, bir yokmuş Evvel zaman içinde kalbur saman içinde bir tane çocuk varmış, adı Ömermiş; Onun dahası kardeşi varmış, onun adı da Emirmiş Ömerlerin bahçesinde bir şeftali ağacı varmış, böylece güzelmiş oysa bilemezsiniz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Şeftali nedir? Şeftali, gülgiller ailesine ait bir meyve türüdür. Faydaları nelerdir? Şeftali, C vitamini, potasyum, lif ve antioksidanlar açısından zengin bir meyvedir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kanser riskini azaltır. Sindirim sistemini düzenler ve kabızlık sorununu önler. Kalp...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Şeftali ağacları turkusu hikayesi nedir? Şeftali ağacının hikayesi Bir varmış, bir yokmuş Evvel zaman icinde kalbur saman icinde bir tane cocuk varmış, adı Omermiş; Onun bir de kardeşi varmış, onun adı da Emirmiş Omerlerin bahcesinde bir şeftali ağacı varmış, oyle guzelmiş ki bilemezsiniz! Omer...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
  • Soru
Hey Onbeşli Onbeşli Türküsünün hikayesi, Türk halk müziğinin önemli eserlerinden biridir. Türküler, Türk toplumunun kültürel mirasının bir parçasıdır. Hey Onbeşli Onbeşli Türküsü de bu mirasa katkıda bulunan bir eserdir. Türküler, genellikle aşk, doğa, hasret gibi temaları işler. Hey Onbeşli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt