Son konular

Sevgili İcin Dua

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Sevgili Duası

Rabbim,

Bir insanı koy kalbime ama o insan Senin de sevdiğin bir insan olsunVe beni oyle bir insana sevdir ki,o insanın kalbinde Sen olasın

Ki ben o insanın kalbinde Seni bulayım
Beni oyle bir insanla buluştur ki benden once onunla Sen buluşmuş olasın

Onunla elele tutuştuğumda ikimizin elinin ustunde Senin Kudret Elin,(Yardımın) olsun

Bana oyle gozler goster ki;ben o gozlerden Sana bakayım(Seni hatırlayayım)

Bana oyle bir sevgili ver ki;bakışı cennete acılan iki pencere olsun

Onunla oyle bir yolda yuruyelim ki;klavuzumuz Sen olasın

Ey Rabbim oyle bir sevgili ver ki bana,ona sarıldığımda kainat bize bakıp,birbirine sarılsın

Bize oyle bir sevgili ver ki Rabbim,Sevgimizden HzMuhammed Aleyhissalatu Wesselam sevilsin

aminaminamin

Similar threads

• Soru
Aşk uzerine yazılmış anlamlı ve manevi bir boyutta olan guzel bir şiir Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdiğin olsun Ve bana oyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevişen bir mabed olsun Beni oyle bir insanla buluştur ki benden once Onunla buluşmuş olan sen olasın Onunla...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Aşk Duası Dini Aşk şiiri Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana oyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun Beni oyle bir insanla bulustur ki benden once Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsun Bana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Ey Allah'ım Sana Aşkımı İlan Ediyorum ilahisi, Ey Allah'ım Sana Aşkımı İlan Ediyorum sozleri Ey Allah'ım Sana Aşkımı İlan Ediyorum ilahi sozu Ey Allah'ımSana aşkımı ilan ediyorum Seni Seviyorum! Seni Seviyorum Allah'ım! Ne olur, ne olur sen de beni sev! Ne olur sen de beni sev!… Beni...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
  • Soru
EBU CAFER ELMECZUM HAYATI Allahu tealanın veli kullarından Duası kabUl olan, vesile edilerek kendisinden meded umulan bir zat idi Darda kalanlara yardım ederdi Duası bereketiyle pekcok kimse sıkıntılardan kurtulmuş, niceleri de arzularına kavuşmuştu Doğum ve vefat tarihleri tesbit edilememiştir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt