Son konular

Sofulalan Köyü Ayvacık Samsun

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Sofulalan Köyü Ayvacık - Sofulalan Köyü Hakkında -Sofulalan Köyü Tanıtımı - Sofulalan Köyü Resimleri

Köy Muhtarı:

Muhtarlık Erişim Bilgileri:
Telefon:

Cep Telefonu:

Demografik Bilgiler:
Nüfusu:
2000
770
1997
421
İle Uzaklığı:
108 km
İlçeye Uzaklığı:
50 km
Rakım:
m

Sağlık Evi
Var / Faal Değil
Sağlık Ocağı
Var / Faal Değil
İlköğretim Okulu
Var / Faal
Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi
Yok
PTT Acentası
Yok
Su Şebekesi
Var
Kanalizasyon
Yok

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Samsun İli Köyleri - Gültepe Köyü Hakkında -Gültepe Köyü Tanıtımı - Gültepe Köyü Resimleri Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 512 1997 502 İle Uzaklığı: 73 km İlçeye Uzaklığı: 15 km Rakım: 770 m Sağlık Evi Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Ayvacık - Ayvacık Köyü - Ayvacık Köyü Menemen - İzmir - Ayvacık Hakkında - Ayvacık Resimleri - Ayvacık Tanıtım - Ayvacık Bilgileri İlçe : Menemen İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Ayvacık Köyü Çameli Bilgileri - Ayvacık Köyü Hakkında -Ayvacık Köyü Tanıtımı - Ayvacık Köyü Resimleri İlçe: ÇAMELİ - İl: DENİZLİ Köy Muhtarı: Bilgi Yok Muhtarlık Erişim Bilgileri:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000/112 1997/115 İle Uzaklığı: 135 km İlçeye Uzaklığı: 15 km Rakım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Samsun İli Köyleri - Zaferköy Köyü Hakkında -Zaferköy Köyü Tanıtımı - Zaferköy Köyü Resimleri Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 373 1997 448 İle Uzaklığı: 71 km İlçeye Uzaklığı: 13 km Rakım: m Sağlık Evi Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Samsun İli Köyleri - Yeniköy Köyü Hakkında -Yeniköy Köyü Tanıtımı - Yeniköy Köyü Resimleri Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 702 1997 659 İle Uzaklığı: 83 km İlçeye Uzaklığı: 25 km Rakım: 640 m Sağlık Evi Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt