Son konular

Soğucak Köyü Eflani Karabük

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Eflani Soğucak Köyü - Soğucak Köyü Hakkında - Soğucak Köyü Tanıtımı - Soğucak Köyü Resimleri

Soğucak, Eflani ilçesine bağlı bir köydür.

Köy Muhtarı: MAHİR DEMİR

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon: 0 370 4761017

Coğrafya

Karabük iline 59 km, Eflani ilçesine 14 km uzaklıktadır.

İklim

Köyün iklimi, Karadeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Nüfus

Yıllara göre köy nüfus verileri

2000 252
1997 208

Ekonomi

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Altyapı bilgileri

Köyde ilköğretim okulu var ama kullanımdışıdır ancak taşımalı eğitim sisteminden yararlanılmaktadır. Köyde, içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. Ptt şubesi ve ptt acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi de yoktur.

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Afşin Soğucak Köyü Bilgileri - Soğucak Köyü Hakkında - Soğucak Köyü Tanıtımı - Soğucak Köyü Resimleri Soğucak ,Kahramanmaraş Afşin ilçesine bağlı bir köyüdür. İlçe: AFŞİN İl:KAHRAMANMARAŞ İle Uzaklığı:162 km İlçeye Uzaklığı:12 km Rakım:1160 m Nüfus: 2000:256 1997:252 Tarihi Köy 1864...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Soğucak Köyü Çarşamba - Soğucak Köyü Hakkında -Soğucak Köyü Tanıtımı - Soğucak Köyü Resimleri Samsun Bilgiler Nüfus 537 (2000) Koordinatlar Posta Kodu 55500 Alan Kodu 0362 Yönetim Coğrafi Bölge Karadeniz Bölgesi İl Samsun İlçe Çarşamba Soğucak, Samsun ilinin Çarşamba ilçesine bağlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
42
  • Soru
soğucak köyü resimleri - soğucak köyü tanıtım - soğucak köyü bilgileri Soğucak, Kastamonu ilinin Cide ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi koy tarıhı canakkalede verdıgımız sehıtlerdır Kültür Köyün gelenek, görenek ve yemekleri hakkında bilgi yoktur. Coğrafya Kastamonu iline 170 km, Cide...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Artvin Arhavi Soğucak Köyü - Soğucak Köyü Hakkında - Yukarı Potocur Köyü - Soğucak Köyü Tanıtımı - Soğucak Köyü Resimleri Soğucak, Artvin ilinin Arhavi ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: ARHAVİ İl: ARTVİN Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur. Kültür Köyün...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Soğucak Köyü Kuşadası Bilgileri - Soğucak Köyü Hakkında - Soğucak Köyü Tanıtımı - Soğucak Köyü Resimleri İlçe: KUŞADASI - İl: AYDIN Köy Muhtarı: MEHMET BOZOK Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: 0 (256) 681 58 05 Cep Telefonu: 0 532 227 18 75 Bilgiler Nüfus 1689 (2000) Koordinatlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
Üst Alt