Son konular

Süleymanlı Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Süleymanlı - Süleymanlı Köyü - Süleymanlı Köyü Bergama - İzmir - Süleymanlı Hakkında - Süleymanlı Resimleri - Süleymanlı Tanıtım - Süleymanlı Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : ERHAN YORGUN

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 641 86 32

Cep Telefonu : 0 (535) 699 46 04

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 251

1997 / 248

İle Uzaklığı : 105 km

İlçeye Uzaklığı : 12 km

Rakım : 25 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Süleymanlı köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Süleymanlı - Süleymanlı Köyü - Süleymanlı Köyü Menemen - İzmir - Süleymanlı Hakkında - Süleymanlı Resimleri - Süleymanlı Tanıtım - Süleymanlı Bilgileri İlçe : Menemen İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Merkez Süleymanlı Köyü Bilgileri - Süleymanlı Köyü Hakkında - Süleymanlı Köyü Tanıtımı - Süleymanlı Köyü Resimleri Süleymanlı,Kahramanmaraş Merkez ilçesine bağlı bir köyüdür. İlçe: MERKEZ İl:KAHRAMANMARAŞ İle Uzaklığı:69 km İlçeye Uzaklığı:0 km Rakım: m Nüfus: 2000:459 1997:754...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Buldan Süleymanlı Köyü - Süleymanlı Köyü Hakkında - Süleymanlı Köyü Tanıtımı - Süleymanlı Köyü Resimleri İlçe: BULDAN İl: DENİZLİ Köy Muhtarı: METİN UZ Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: 0258 4391012 Cep Telefonu: 0542 6147768 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 - 233 İle Uzaklığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Göksun Yeşilköy Köyü - Yeşilköy Köyü Hakkında - Yeşilköy Köyü Tanıtımı - Yeşilköy Köyü Resimleri Köy Muhtarı: Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri:Bilgi yok Yeşilköy, Kahramanmaraş ilinin Göksun ilçesine bağlı bir köydür. Tarihçe Daha önce ermenilerin yerleşik olarak yaşadıgı Maraş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Üçtepe - Üçtepe Köyü - Üçtepe Köyü Bergama - İzmir - Üçtepe Hakkında - Üçtepe Resimleri - Üçtepe Tanıtım - Üçtepe Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt