Son konular

Sultaniye Köyü Hakkında Bilgi Selçuk İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Sultaniye - Sultaniye Köyü - Sultaniye Köyü Selçuk - İzmir - Sultaniye Hakkında - Sultaniye Resimleri - Sultaniye Tanıtım - Sultaniye Bilgileri

İlçe : Selçuk

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Yok - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : Çetin MERMER

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 894 82 94

Cep Telefonu : 0 (-)

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 37

1997 / 21

İle Uzaklığı : 85 km

İlçeye Uzaklığı : 10 km

Rakım : 350 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Sultaniye köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Köyceğiz Sultaniye Köyü - Sultaniye Köyü Hakkında - Sultaniye Köyü Tanıtımı - Sultaniye Köyü Resimleri İlçe: KÖYCEĞİZ - İl: MUĞLA Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 / 438 1997 / 242 İle Uzaklığı: 25 km İlçeye Uzaklığı: 70...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
  • Soru
Sultaniye Köyü Soma Bilgileri - Sultaniye KöyüHakkında - Sultaniye Köyü Tanıtımı - Sultaniye Köyü Resimleri İlçe: SOMA - İl: MANİSA Köy Muhtarı: Bilgi Yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Bilgi Yok Manisa Bilgiler Nüfus 85 (2000) Koordinatlar Posta Kodu 45500 Alan Kodu 0482 Yönetim Coğrafi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Gümüşova Sultaniye Köyü - Sultaniye Köyü Hakkında - Sultaniye Köyü Tanıtımı - Sultaniye Köyü Resimleri Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.eski adı Macır kürtler köyüdür. Köy tarihçesi hakkında tutulmuş bir kayıt olmamakla beraber daha önceki dönemlerde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Havutçulu - Havutçulu Köyü - Havutçulu Köyü Selçuk - İzmir - Havutçulu Hakkında - Havutçulu Resimleri - Havutçulu Tanıtım - Havutçulu Bilgileri İlçe : Selçuk İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
bağyolu köyü bilgileri - bağyolu köyü tanıtım - bağyolu köyü resimleri Bağyolu, Manisa ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi Köyün adı eskiden Çerkes Sultaniye idi.Adından da anlaşılabildiği gibi bir çerkes köyüydü.Cumhuriyetin ilanından sonra Bağyolu olarak değiştirildi.Köy...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Üst Alt