Son konular

Teğelti Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Teğelti - Teğelti Köyü - Teğelti Köyü Bergama - İzmir - Teğelti Hakkında - Teğelti Resimleri - Teğelti Tanıtım - Teğelti Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : HASİP GİRGİN

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 634 10 29

Cep Telefonu : 0 (535) 730 98 27

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 255

1997 / 250

İle Uzaklığı : 110 km

İlçeye Uzaklığı : 3 km

Rakım : 320 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Teğelti köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Tırmanlar - Tırmanlar Köyü - Tırmanlar Köyü Bergama - İzmir - Tırmanlar Hakkında - Tırmanlar Resimleri - Tırmanlar Tanıtım - Tırmanlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Çakırlar - Çakırlar Köyü - Çakırlar Köyü Bergama - İzmir - Çakırlar Hakkında - Çakırlar Resimleri - Çakırlar Tanıtım - Çakırlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Koyuneli - Koyuneli Köyü - Koyuneli Köyü Bergama - İzmir - Koyuneli Hakkında - Koyuneli Resimleri - Koyuneli Tanıtım - Koyuneli Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Seklik - Seklik Köyü - Seklik Köyü Bergama - İzmir - Seklik Hakkında - Seklik Resimleri - Seklik Tanıtım - Seklik Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Durmuşlar - Durmuşlar Köyü - Durmuşlar Köyü Bergama - İzmir - Durmuşlar Hakkında - Durmuşlar Resimleri - Durmuşlar Tanıtım - Durmuşlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Üst Alt