Son konular

Tığı teber, şahı merdan deyimi hangi durumdaki kişiler icin kullanılır

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Tığı teber, şahı merdan deyimi hangi durumdaki kişiler icin kullanılır

Bu deyim herşeyini kaybetmiş kişiler icin kullanılır Anlamı malsız mulksuz 'dur

Similar threads

• Soru
Tığ Teber Şahı Merdan Ne Demek? Tığ Teber Şahı Merdan, Türk mitolojisinde kahraman bir figürdür. Tığ Teber Şahı Merdan, Türk halkının kültürel mirasında önemli bir yer tutar. Tığ Teber Şahı Merdan, güçlü, cesur ve kahraman bir liderdir. Türk halkı ona saygı duyar ve onunla gurur duyar. Tığ Teber...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Şahı Merdan Macun ne işe yarar? Şahı Merdan Macun, doğal içeriğiyle sağlık sorunlarına çözüm sunar. Bu macun, bağışıklık sistemini güçlendirir, enerji seviyelerini artırır ve stresle mücadele eder. Ayrıca sindirim sistemini düzenler ve vücutta detoks etkisi yapar. Şahı Merdan Macun, kronik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Hz Ali'nin isimleri nelerdir Hz Ali'nin İsimleri ve anlamları Hz Ali'nin İsimleri ve ozellikleri Hz Ali'nin isimleri Annesi Fatıma Ali'yi doğurmak uzere iken Kabe duvarına dayandı Bu esnada duvarın yarıldığına ve bir sesin iceri gelmesini soylediğine inanılır Dorduncu gun dışarı cıktığında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Seni Yerim Ne Demek? Türkçe’de sıkça kullanılan bir argo tabirdir. Bu ifade, “Seni çok seviyorum” anlamına gelir. Genellikle sevgililer arasında kullanılır ve romantik bir anlam taşır. Ancak, bazen arkadaşlar arasında da şaka amaçlı kullanılabilir. Bu ifade, Türk kültürüne özgü bir deyimdir ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Ekme Beni Ne Demek? sorusu, Türkçe dilinde sıkça kullanılan bir ifadedir. Ekme, “eğme” fiilinin çekimlenmiş hali olup, “bükme” anlamına gelir. Beni ise “ben” zamirinin çekimlenmiş halidir ve “bana” anlamına gelir. Bu ifade genellikle birisine hitap edilirken kullanılır ve “Bana nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt