Son konular

İP TV Tivigo IPTV

İP-TV
Konuyu Yükselt

akdas

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Site Yöneticisi
Tepkime
2,359
Coin
567

Similar threads

SELAMLAR FORM ADMİNLERİ; TİVİGO UYGULAMA GİRİŞ HESAPLARI YADA M3U LİNKLERİ VARSA PAYLAŞIRMISINIZ.
Cevaplar
1
Görüntüleme
170
  • Sabit
Merhaba Arkadaşlar. Bugun Sizlere yapmiş oldugumuz İPTV CHECKER İPTV TOPLAYICI İPTV BULUCUYU tanıtacagim. İPTV_CHECKERI AÇTIKTAN SONRA SİZİ EKRAN KARSILICAK ORADAN İSTEDİGİNİZ SECENEGİ SECEREK PROGRAMI KULLANACABILECEKSINIZ. KULLANIM AŞAMALARI DOSYAYI İNDİRDİKTEN SONRA RAR'DAN CIKARTIN...
Cevaplar
5
Görüntüleme
1K
IPTV Checker 3.2 Nasıl kullanılır? -Rar dosyasını masaüstüne ayıklayın. -Programı başlatın -Combolist'inizi import ederek combolistinizi ekleyin. -Eğer proxy kullanacaksanız proxy.txt'ye proxylerinizi ekleyin, kullanmayacaksanız No-proxy işaretleyin -Ardından start deyip başlatın. Dosya Linki...
Cevaplar
2
Görüntüleme
346
Herkese merhaba, Arkadaşlar KKTC'de yaşıyorum ve iptv ihtiyacım var. Aldığım iptvler ya çok kalitesiz, sürekli donuyor, hiç bir şey izlenmiyor ya da KKTC'yi yurt dışı olarak değerlendirip çok yüksek fiyatlar istiyorlar. Acaba bildiğiniz, kaliteli, beni yarı yolda bırakmayacak, maçları sorunsuz...
Cevaplar
1
Görüntüleme
228
2024 İPTV Exploit Sizin İçin Tasarladım İyi Günlerde Kullanın *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli hakka sahip değilsiniz. Forum konusunu ziyaret edin! ***
Cevaplar
276
Görüntüleme
10K
Üst Alt