Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfı Amacları

0
17

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937

TEGV'in Amacları

TEGV amacını 716 yaş arası cocuklarımızın Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, ozguven sahibi, duşunen, sorgulayan, kendi ic yaratıcılığını harekete gecirebilen, barışcı, farklı duşunce ve inanclara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gozetmeyen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunacak eğitim programları ile etkinlikler oluşturmak ve uygulamak olarak ortaya koymuştur

Bu amacla ozgun eğitim programları geliştirir ve bu programları ulkenin ceşitli yerlerinde kurduğu Eğitim Parkları, Oğrenim Birimleri, Ateşboceği Gezici Oğrenim Birimleri, İl Temsilcilikleri ve Sosyal Etkinliklere Destek Protokolu kapsamında ilkoğretim okullarında, gonulluleri aracılığı ile hayata gecirir

kaynak:wikipedia

Similar threads

• Soru
Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfı Amacı Nedir, TEGV Amacı Nedir, TEGV, Turkiyenin geleceğinde aydınlık yuzler, donanımlı insanlar gormenin on koşulunun, cocuklarımızı en iyi şekilde eğitmekten gectiği inancıyla yola cıkmıştır Eğitim Gonullulerinin varoluş nedeni 716 yaş grubu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
TEGV etkinlik noktaları, Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfının Amacı, TEGV'in Turkiye geneline yayılmış 86 Etkinlik Noktası her gun kapılarını cocuklarımız icin acıyor Ulkemizin 36 ilinde faaliyet gosteren 10 Eğitim Parkı, 52 Oğrenim Birimi, 21 Ateşboceği ve 3 İl Temsilciliği'nde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
İzmir Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfı , TEGV İzmir, 2024 yılının ucuncu Bolgesel Gonullu Toplantısını, 19 Mart 2024 Cumartesi gunu, İzmir'de, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde, 2 Eğitim Parkımız, 9 Oğrenim Birimimiz ve 2 Ateşboceğimizden yaklaşık 700 gonullumuzun katılımı ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfı Mersin TEGV Mersin Mersin Oğrenim Birimi Adres: Camişerif Mah 5227 Sok No:18 Mersin Telefon Numarası: 0324 239 33 02
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Turkiye Eğitim Gonulluleri Vakfı Bursa TEGV Bursa Bursa Oğrenim Birimi; Adres: Soğukkuyu mah Hurriyet cad No:34 Hurriyet Osmangazi BURSA Telefon Numarası: 0224 249 99 10 imagesturkiyeegitimgonullulerivakfibursa5ad8c50eba25f alıntı
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt