Son konular

USB ONAR

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Similar threads

• Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Onar Ritmik Sayı Ne Demek? sorusu, matematik ve ritmik sayılarla ilgilenenlerin sıklıkla sorduğu bir sorudur. Onar ritmik sayılar, her onlu sayı sisteminde yer alan ve sadece 0 ve 1 rakamlarını içeren sayılardır. Bu sayılar, dijital elektronikte ve bilgisayar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
25 Den Başlayarak İleriye Doğru Onar Ritmik Sayarken 8 Saymada Hangi Sayıyı Söyleriz? sorusunun cevabı 33’tür. 25’ten başlayarak her seferinde 8 saydığımızda karşımıza çıkan sayıdır. Bu ritmik sayma işlemi matematiksel bir düzen içerir. 25, 33, 41, 49 gibi sayılar bu düzene uygun olarak devam...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Pc Repair Nasıl Kullanılır? bilgisayarınızda meydana gelen sorunları çözmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Bu program, bilgisayarınızdaki hataları tespit eder ve onarım sürecini başlatır. Pc Repair, virüsler, sistem hataları, kayıt defteri sorunları gibi çeşitli problemleri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Mbr Nedir Ne İşe Yarar? Mbr (Master Boot Record), bilgisayarın başlatma sürecindeki önemli bir bileşendir. Mbr, sabit diskin ilk sektöründe bulunan ve işletim sisteminin yüklenmesini sağlayan bir yapıdır. Mbr, bilgisayarda bulunan işletim sistemlerini tanır ve hangi işletim sisteminin öncelikli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
2 Tb Hdd kaç Gb diye merak ediyorsanız, **2 Tb**, yani 2 terabayt, **Hdd** veya yani hard disk sürücüsü **kaç Gb** olduğunu bilmek önemlidir. **Terabayt**, bir bilgisayarın depolama kapasitesini ifade eder ve **Gigabayt (Gb)** ise daha küçük bir birimdir. **2 Terabayt**, tam olarak **2000...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt