Son konular

Vucuttaki Benler icin hangi doktora gidilir?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Ben tedavisinde gitmeniz gereken bolum Dermatoloji bolumudur!
Dermatoloji uzmanları ben tedavisinde genellikle en basit uygulama şekli olan krioterapi uygular yada ilacla tedavi etmeye calışır Krioterapi genellikle ameliyat kadar belirgin iz bıraktığı icin cok tercih edilmeyen bir yontemdir
Ben tedavisinde Cerrahi bolume giderseniz hastanın zararlı benlerini almak icin genellikle ameliyata yonlendirler Burada iz kalmamasına rağmen konu ameliyat olduğundan ucret yuksektir
Bu yuzden bolum secerken daha cok teknoloji kullanılan klinik tercih edilmelidir ,elinde tum teknolojiler olan (lazer,Radyo frekans,elektrokoter) ve ben tedavisi konusunda tecrubeli olan klinik yada uzanma tercih edilmelidir

Similar threads

• Soru
Ben tedavisinde gitmeniz gereken bolum Dermatoloji bolumudur! Dermatoloji uzmanları ben tedavisinde genellikle en basit uygulama şekli olan krioterapi uygular yada ilacla tedavi etmeye calışır Krioterapi genellikle ameliyat kadar belirgin iz bıraktığı icin cok tercih edilmeyen bir yontemdir Ben...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Ben Ceşitleri Nelerdir ? Benler Tehlikesizdir Deyip Gecmeyin Vucuttaki Benler Tehlike Habercisi Olabilir Kimisi doğduğumuz gunden beri var, kimisi de sonradan oluşuyor Ama bircoğumuzda irili ufaklı şekilde benler bulunuyor Peki hangileri zararsız ve hangileri tehlike oluşturuyor? İşte her...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Benler ne zaman tehlikedir? Kimisi doğduğumuz gunden beri var, kimisi de sonradan oluşuyor Ama bircoğumuzda irili ufaklı şekilde benler bulunuyor Peki hangileri zararsız ve hangileri tehlike oluşturuyor? Kadıkoy Şifa Tıp Merkezi – Ataşehir ’den Dermatoloji Uzmanı Dr Rukiye Kaymaz, her yonuyle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Baş ağrısı yaşayan pek cok kişi bunun icin hangi bolume danışacaklarını bilememektedir Baş ağrısı pek cok nedenden dolayı meydana gelebilir Baş ağrısı şikayeti ile ilgili olarak ilk başvurulması gereken bolum noroloji bolumudur Baş Ağrısı İcin Hangi Bolume Gidilmeli? Baş ağrısından şikayetci...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Vucuttaki benler coğalırsa ne olur? Vucudunuzdaki benler coğalıyor mu? benlerin neden coğaldığını ve tedavisini hep birlikte oğrenelim Vucudumuzdaki her kahverengi kabarıklık 'ben' değildir Derinin rengini veren melanin maddesini yapan hucrelerden oluşanlar 'ben' olarak adlandırılıyor Benlerin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Üst Alt