Son konular

Yenice Köyü Merzifon Amasya

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Yenice Köyü Merzifon - Yenice Köyü Hakkında - Yenice Köyü Tanıtımı -Yenice Köyü Resimleri

Köy Muhtarı: BAHRİ ŞİŞLİ

Muhtarlık Erişim Bilgileri:
Telefon:
0(358) 585 01 78
Cep Telefonu:

Demografik Bilgiler:
Nüfusu:
2000
94
1997
86
İle Uzaklığı:
65 km
İlçeye Uzaklığı:
21 km
Rakım:
500 m

Sağlık Evi
Yok
Sağlık Ocağı
Yok
İlköğretim Okulu
Var / Faal Değil
Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi
Var
Su Şebekesi
Var
Kanalizasyon
Yok

Kaynak :Vikipedi, özgür ansiklopedi
Kaynak : Yerel Net

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Yenice Köyü Gelendost Bilgileri - Yenice Köyü Hakkında - Yenice Köyü Tanıtımı -Yenice Köyü Resimleri İlçe: GELENDOST - İl: ISPARTA Köy Muhtarı: RAMAZAN ALTINOK Muhtarlık Erişim Bilgileri:Bilgi Yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000/943 1997/1058 İle Uzaklığı: 87 km İlçeye Uzaklığı: 7...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Yeşilören Köyü Merzifon - Yeşilören Köyü Hakkında - Yeşilören Köyü Tanıtımı -Yeşilören Köyü Resimleri Köy Muhtarı: DURSUN KARA Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: 0(358) 585 01 53 Cep Telefonu: 0537 283 18 94 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 223 1997 221 İle Uzaklığı: 60 km İlçeye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Yenice - Yenice Köyü - Yenice Köyü Dikili - İzmir - Yenice Hakkında - Yenice Resimleri - Yenice Tanıtım - Yenice Bilgileri İlçe : Dikili İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Yenice - Yenice Köyü - Yenice Köyü Ödemiş - İzmir - Yenice Hakkında - Yenice Resimleri - Yenice Tanıtım - Yenice Bilgileri İlçe : Ödemiş İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Var / Faal Değil Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Samsun İli Köyleri - Yenice Köyü Hakkında -Yenice Köyü Tanıtımı - Yenice Köyü Resimleri Köy Muhtarı: MUSTAFA EROL Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 631 1997 689 İle Uzaklığı: 76 km İlçeye Uzaklığı: 9 km Rakım: 670 m Sağlık Evi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt