Son konular

Zağnos Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Zağnos - Zağnos Köyü - Zağnos Köyü Bergama - İzmir - Zağnos Hakkında - Zağnos Resimleri - Zağnos Tanıtım - Zağnos Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Yok - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : EROL AKKUL

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 644 14 50

Cep Telefonu : 0 (535) 223 33 20

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 168

1997 / 170

İle Uzaklığı : 124 km

İlçeye Uzaklığı : 17 km

Rakım : 45 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Zağnos köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Aziziye - Aziziye Köyü - Aziziye Köyü Bergama - İzmir - Aziziye Hakkında - Aziziye Resimleri - Aziziye Tanıtım - Aziziye Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Katrancı - Katrancı Köyü - Katrancı Köyü Bergama - İzmir - Katrancı Hakkında - Katrancı Resimleri - Katrancı Tanıtım - Katrancı Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Örenli - Örenli Köyü - Örenli Köyü Bergama - İzmir - Örenli Hakkında - Örenli Resimleri - Örenli Tanıtım - Örenli Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Gökçeyurt - Gökçeyurt Köyü - Gökçeyurt Köyü Bergama - İzmir - Gökçeyurt Hakkında - Gökçeyurt Resimleri - Gökçeyurt Tanıtım - Gökçeyurt Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Örlemiş - Örlemiş Köyü - Örlemiş Köyü Bergama - İzmir - ÖrenliÖrlemiş Hakkında - Örlemiş Resimleri - Örlemiş Tanıtım - Örlemiş Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
Üst Alt